• +90(212) 565 32 33
  • [email protected]
  • İkitelli O.S.B İş Modern Ticaret Merkezi E-Blok N:20
Teknik Özellikler
Model

DHR 22

Kapasite
2500-2800 Adet/h (Pcs/H)
Doldurulabilecek Ürünler

Ayran, Su, Meyve Suyu, Mayalı Süt, Krem Peynir, Çokokrem Çikolata v.b.

Dolum Gramajı
İstenilen Gramaja göre ayarlanabilir. 100-500 gr
Dolum Nozul Adeti
2 Adet
Pnömatik Basınç Gereksinimi
6-8 bar
Kullanılan Malzemeler

304 - 316 Kalite gıdaya uygun Paslanmaz kullanılır.

Opsiyonel Teknik Özellikler

Opsiyonel özellikler isteğinize göre eklenebilir.

UV lamba, HEPA filtre, Plastik kapak kapatma, Farklı kase şekillerinde dolum, tek makinada farklı ölçülerde dolum aparatları, 2.dolum istasyonu, rulo kesme yapıştırma, hazır kesilmiş folyo yapıştırma, katı veya sıvı nozzul seçeneği, hunide ısıtıcı ve karıştırıcı, çıkış konveyörüne toplama tepsisi, dolum ünitesine transfer pompası, azot gazı.

Kase Dolum Makinası, Plastik, alüminyum, karton malzemeden, cama kadar  farklı tipteki hazır kase; sıvı dolumdan, yoğunlaştırılmış sıvılara ve toz ürünlerden, parçacıklı ve tanecikli ürünleri  tam otomatik olarak kase dolum makisı ile  doldurabilen rotary tipinde  dolum makinelerimiz; 1 nozul’dan 8 nozul’a kadar değişiklik yapılarak istediğiniz kapasitede kase dolum yapabilmekteyiz.

Makinesin gövdesi ve içerisindeki malzeme, 304 – 316 Kalite gıdaya uygun paslanmaz kullanılır. 

Ayran, Su, Meyve Suyu, Mayalı Süt, Krem Peynir, Çokokrem Çikolata v.b. gibi ürünleri yüksek performansla doldurabilmektedir.

Kase dolum makinası, için dizayn makina müşteri temsilciniz ile görüşürken hangi kaseyi kullanacaksınız, alüminyum folyo olarak hazır bir folyonuz varmı, kapama ve paketleme yapılacak mı gibi soruları soracak daha sonra sizden almış olduğu bilgileri kase dolum makinasının yapılması için mühendislerimize iletecek, makina imalatı bu şekilde başlamış olacak.

Makinanızın özellikilerini siz belirliyeceksiniz. DHR 22 model kase dolum makinası, saate 2500-2800 Adet aralığında üretim yapmaktadır.

Elinizdeki kase’nin içerisine istenilen gramajda dolum yapabiliriz. Dolum nozul adeti DHR 22 için 2 tanedir.Eğer kapasiteyi arttırmak isterseniz nozul adetini arttırmanız gerekmektedir. Değişim sayesinde kase dolum makinası’nın diğer özelliklerinin’de değişeceğini bilmeniz gerekir.

Kase dolum işlemini yaptıktan sonra alüminyum folyo kasenin üzerine düşürülür. rotary olan makinamız da bir sonraki istasyona ilerlemiş olacaktır. Yapıştırma istasyonuna gelen alüminyum folyo ısı yardımıyla kasenin üzerine yapıştırılır ve bir sonraki istasyona gönderilir, işlemi tamamlanmış olan kaseler buradan son kullanıma hazır hale gelerek çıkarılır.

Yapıştırma istasyonuna gelen alüminyum folyo ısı yardımıyla kasenin üzerine yapıştırılır ve bir sonraki istasyona gönderilir, işlemi tamamlanmış olan kaseler buradan son kullanıma hazır hale gelerek çıkarılır.Yapıştırma istasyonuna gelen alüminyum folyo ısı yardımıyla kasenin üzerine yapıştırılır ve bir sonraki istasyona gönderilir, işlemi tamamlanmış olan kaseler buradan son kullanıma hazır hale gelerek çıkarılır.

Kase dolum makinasının optisyone özellikleri vardır. opsiyonel özellikler sizin isteğinize göre eklenip çıkarılabilirler. UV lamba, HEPA filtre, Plastik kapak kapatma, Farklı kase şekillerinde dolum, tek makinada farklı ölçülerde dolum aparatları, 2.dolum istasyonu, rulo kesme yapıştırma, hazır kesilmiş folyo yapıştırma, katı veya sıvı nozzul seçeneği, hunide ısıtıcı ve karıştırıcı, çıkış konveyörüne toplama tepsisi, dolum ünitesine transfer pompası, azot gazı.

KASE DOLUM MAKİNASI NELER YAPABİLİR

kase düşürme

Kase Dolum Makinası

Ayran Dolum makinası,kase haznesine dizilen hazır kaplar vakum vasıtası ile kalıpların içerisine düşürülür.

dolum

yoğurt kabı

Ayran Dolum Makinası, sadece ayran doldurmaz, Ayran, Su, Meyve Suyu, Mayalı Süt, Krem Peynir, Çokokrem v.b. ürünleri doldurabilirsiniz.

ALÜMİNYUM KAPAK KOYMA

alüminyum kapak

Alüminyum kapak haznesine konulan folyolar vakum vasıtasıyla otomatik olarak kapların üzerine konur.

Hazır kesilmiş folyo yapıştırma

kesme yapıştırma

Hazır kesilmiş folyo, otomatik olarak kabın üzerine konur daha sonra ısı vasıtasıyla yapıştırılır.

TARİH ATMA

tarih

Stamp usulü mekanik tarih atma yapılabilir.

 

PCL EKRAN KUMANDA

plc

PLC ekran kontrollüdür. Programlama tarafımızca yapılır. uzaktan internet bağlantısı mümkündür.