Previous
Next

Ayran, Süt, Peynir, Meyve Suyu, Bal, Reçel, Limonata, Su Linear Dolum Ve Kapatma Etiketleme Paketleme Makinesi DHL 22 PALET

Ayran, Süt, Peynir, Meyve Suyu, Bal, Reçel, Limonata, Su Linear Dolum Ve Kapatma Etiketleme Paketleme Makinesi sıvı doldurma yapabilir, yaptığı sıvı doldurma işleminden sonra hazır olan ve dolum yapılan kaplarınızın üzerine sizin tasarlatmış olduğunuz alüminyum folyo ile otomatik olarak haznesinden alıp hazır olan dolum yapılmış kabın üzerine bırakılır. bir diğer istasyon olan yapıştırma istasyonuna ısı yardımıyla yapıltırılması sağlanır. Yukarıdaki videomuzda makinamızın nasıl çalıştırıldığını gösteren videoyu izleyebilirsiniz. Makinamız 5 li, Ayran, Süt, Peynir, Meyve Suyu, Bal, Reçel, Limonata, Su Linear Dolum Ve Kapatma Etiketleme Paketleme Makinesi dolum yapabilmektedir. istenildiği takdirde artırılıp azaltılabilir. Yapıştırma işlemi yapıldıktan sonra hiç el değmeden 20 li paketler şeklinde otomatik olarak doldurma yapılmış ve kapatılmış olan Ayran, Süt, Peynir, Meyve Suyu, Bal, Reçel, Limonata, Su vb. ürünler paketleme kasalarına götürülür ve yerleştirilir. Ayran, Süt, Peynir, Meyve Suyu, Bal, Reçel, Limonata, Su Linear Dolum Ve Kapatma Etiketleme Paketleme Makinesi performas açısından oldukça iyidir. Makina fiyatlarını öğrenmek isterseniniz ilgili müşteri temsilcimiz telefonun ucunda olacaktır, tüm sorularınıza anında cevap alabileceksiniz tek yapmanız gereken iletişim bölümünden telefon numaralaımızı alıp bize ulaşmanız olacaktır isterseniz Ayran, Süt, Peynir, Meyve Suyu, Bal, Reçel, Limonata, Su Linear  Kapatma Etiketleme Paketleme Makinesi için mail yoluylada bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ayran, Süt, Peynir, Meyve Suyu, Bal, Reçel, Limonata, Su Linear  Kapatma Etiketleme Paketleme Makinesi size özel yapılan bir makina olduğu için ne yaptıracağınızı iyi bilirlemeniz gerekmektedir. 

Ayran, Süt, Peynir, Meyve Suyu, Bal, Reçel, Limonata, Su Linear Kapatma Etiketleme Paketleme Makinesi 2’li, 3’lü, 4’lü, 5’li … gibi arttırılabilir. videosunu izlediğiniz Ayran, Süt, Peynir, Meyve Suyu, Bal, Reçel, Limonata, Su Linear Dolum Ve Kapatma Etiketleme Paketleme Makinesi 5’li nozul olarak tasarlanmıştır. 

UV lamba, HEPA filtre, Plastik kapak kapatma, Farklı kase şekillerinde dolum, tek makinada farklı ölçülerde dolum aparatları, 2.dolum istasyonu, rulo kesme yapıştırma, hazır kesilmiş folyo yapıştırma, katı veya sıvı nozzul seçeneği, hunide ısıtıcı ve karıştırıcı, çıkış konveyörüne toplama tepsisi, dolum ünitesine transfer pompası, azot gazı. gibi bir çok seçeneği opsiyonel olarak Ayran, Süt, Peynir, Meyve Suyu, Bal, Reçel, Limonata, Su Linear Dolum Ve Kapatma Etiketleme Paketleme Makinesine ilava ettirebilir ve performansı daha üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

İnsan sağlığı bizim için önemlidir. Ayran, Süt, Peynir, Meyve Suyu, Bal, Reçel, Limonata, Su Linear Dolum Ve Kapatma Etiketleme Paketleme Makinesi 304 – 316 Kalite gıdaya uygun Paslanmaz kullanılır.

Ayran, Süt, Peynir, Meyve Suyu, Bal, Reçel, Limonata, Su Linear Dolum Ve Kapatma Etiketleme Paketleme Makinesi size özel tasarlandığı için hazır kaplarınızı mutlaka bize örnek olarak bırakmalısınız, 

Teknik Özellikler
Model

DHL 22L

Kapasite
1300-1500 Number h (Pcs/H)
Doldurulabilecek Ürünler

Ayran, Su, Meyve Suyu, Mayalı Süt, Krem Peynir, Çokokrem v.b.

Dolum Gramajı
İstenilen Gramaja göre ayarlanabilir. 100-500 gr
Dolum Nozul Adeti
2 Adet
Pnömatik Basınç Gereksinimi
6-8 bar
Kullanılan Malzemeler

304 - 316 Kalite gıdaya uygun Paslanmaz kullanılır.

Opsiyonel Teknik Özellikler

Opsiyonel özellikler isteğinize göre eklenebilir.

UV lamba, HEPA filtre, Plastik kapak kapatma, Farklı kase şekillerinde dolum, tek makinada farklı ölçülerde dolum aparatları, 2.dolum istasyonu, rulo kesme yapıştırma, hazır kesilmiş folyo yapıştırma, katı veya sıvı nozzel seçeneği, hunide ısıtıcı ve karıştırıcı, çıkış konveyörüne toplama tepsisi, dolum ünitesine transfer pompası, azot gazı.

Fiyat Teklifi Al

Uzman Müşteri Temsilcilerimiz En Kısa Zamanda Size Geri Dönüş Yapacaklardır.

Size Özel Makina Yapıyoruz.

Fiyat Teklifi için, lütfen makinanızın kapasitesi , hangi ürünün dolum yapılacağı gibi önemli bilgileri bize iletmeniz daha sağlıklı bir fiyatın çıkarılmasını sağlayacaktır. Aşağıdaki Bilgileri Doldurup Fiyat Teklifi Al Butonuna Basınız.

AYRAN DOLUM MAKİNASI NELER YAPABİLİR

kase düşürme

Kase Dolum Makinası

Ayran Dolum makinası,kase haznesine dizilen hazır kaplar vakum vasıtası ile kalıpların içerisine düşürülür.

dolum

yoğurt kabı

Ayran Dolum Makinası, sadece ayran doldurmaz, Ayran, Su, Meyve Suyu, Mayalı Süt, Krem Peynir, Çokokrem v.b. ürünleri doldurabilirsiniz.

ALÜMİNYUM KAPAK KOYMA

alüminyum kapak

Alüminyum kapak haznesine konulan folyolar vakum vasıtasıyla otomatik olarak kapların üzerine konur.

Hazır kesilmiş folyo yapıştırma

kesme yapıştırma

Hazır kesilmiş folyo, otomatik olarak kabın üzerine konur daha sonra ısı vasıtasıyla yapıştırılır.

TARİH ATMA

tarih

Stamp usulü mekanik tarih atma yapılabilir.

 

PCL EKRAN KUMANDA

plc

PLC ekran kontrollüdür. Programlama tarafımızca yapılır. uzaktan internet bağlantısı mümkündür.