DOLUM VE KAPATMA

       Operatör vasıtasıyla kapların ve folyonun konup, tepsinin çevirtilerek çalıştırılan makinedir. Düşük kapasiteli üretimler için kullanılır. Kullanışlı ve kolay temizlenebilme özeliğine sahiptir.
Model : Manuel Dolum ve Kapatma
Doldurulabilecek ürünler : Yoğurt, meyveli yoğurt, ayran, süt, su, kefir, peynir çeşitleri, meyve suları, reçel, bal, marmelat, ketçap, mayonez, sos çeşitleri, krema, çikolata, dondurma, yağ çeşitleri, kozmetik ürünler, sıvı gıdalar, toz ürünler, vs.
Dolum Gramajları : İstenilen gramaja göre tasarlanır
Dolum Sistemleri : Pnömatik (Emme-basma ), Servo Motorlu, Vidalı (helezonlu), Kendinden akışlı dolum sistemleri
Kapasite : Operatöre bağlı
Kapama Sistemleri : Hazır Kesilmiş Folyo
Pnömatik basınç gereksinimi : 6-8 bar
Kullanılan Elektrik voltajı : 220 v veya 380 v
Kullanılan Malzemeler : 304 ve 316 paslanmaz malzeme

Açıklama:

 

 

 

 

 

 

Şişe Kavanoz Dolum ve Kapatma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŞİŞE KAVANOZ DOLUM VE KAPATMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      Avrupa standartlarına 27 yıllık tecrübemizle üretilen makinelerimiz, farklı sistemlerde farklı ölçülerde Dizayn Makine tarafından tasarlanır. İstenilen dolum gramajı ve ürününe göre uygun dolum şekil ve sistemi tasarlanır. Şişe ve Kavanoz ölçülerine göre uygun ölçülerde manuel veya otomatik kapak koyma istasyonu akabinde kapatma istasyonu belirlenir.

 

 

 

      Makinemizin PLC ekranından bütün istasyonların kontrolü sağlanır. Makinemizin menüsü istenilen dilde yapılabilir. Şişe ve Kavanoz dolum makinesinin Bütün yazılımları Dizayn Makine tarafından yapılır. İstenildiği takdirde uzaktan internet vasıtasıyla bağlanılabilir. Makinde oluşabilecek mekanik problemler için dünyanın her yerine hizmet veren teknik ekibimiz aynı zamanda ücretsiz kurulum hizmeti de vermektedir.

 

 

 

      Makine üretildikten sonra taşınmaya uygun olarak paketlenir. Şişe ve kavanoz dolum makinesinin temel yedek parçaları ücretsiz olarak beraberinde gönderilir. Bütün yedek parçalarının reçetelerini, çizimini, elektrik şemalarını kullanma kılavuzunda bulabilirsiniz. Makinelerimizde CIP temizleme sistemleri mevcuttur. Makinemizde opsiyonel özellikleri mevcut olup listesini aşağıda bulabilirsiniz. Tüm Şişe ve kavanoz dolum makinelerimizde CE ve ISO belgelerimiz mevcut olup gereken standartlarda üretimi yapılmaktadır.