+90(212) 565 32 33 | info@dizaynmakina.com | İkitelli O.S.B İş Modern Ticaret Merkezi E-Blok N:20

Etiketleme Makinaları

Makinenin Videosunu izleyenlerin %92 Yaralı Buluyor.
0%
etiketleme makinası
etiketleme makinası

Otomatik Sticker Etiketleme makinaları, belli ölçüdeki cam şişe, pet şişe, kavanoz, teneke ve benzeri cisimlerin üzerine yapıştırmak için sizlere sunduğumuz makinelerimizdir.

Farklı şekillerdeki şişe, kavanoz, kap vb. paketleri farklı sistemlerle, ister tek taraflı dolayarak, ister çift taraflı iki tarafına da istenirse de alt veya üst tarafına sticker etiket yapılabilmektedir.

Talep doğrultusunda, istenilen ölçülere ve paketlere göre özel makineler tasarlayıp üreten Dizayn Makina, otomatik sticker etiketleme makineleri içinde tek taraflı ve çift taraflı farklı çözümler sunmaktadır.

Dizayn Makina kalitesi sayesinde yapıştırılan sticket etiketler, yapışan bölgelere de max. oranda sabitleyerek üretim gerçekleşmektedir. Bu sayede hat üzerinde hızlı ve seri üretim gerçekleşmesini sağlamaktadır. Makinelerin ekranlarından hız kontrolleri yapılabilmektedir.

Dizayn Makina olarak üretilen otomatik sticket etiketleme makinelerinin kullanılan dolum ve kapatma hattına entegre edilerek çalışabilmektedir. Bu sayede diğer hattan gelen ambalajlar direkt olarak Dizayn Makina istasyonuna girer ve sorunsuz olarak hattın devamlılığı sağlanmaktadır. 

Tek taraflı ve çift taraflı olarak üretilen otomatik sticker etiketleme makineleri dışında Dizayn Makina tarafından Dolum ve kapatma hatları da üretilmektedir. Bu hatlarda şişe ve kavanoz dolum, tüp dolum, hazır kap dolum, kaşık bal dolum, kahve kapsül dolum, manuel makineler, gibi farklı sistemlerin dolum ve kapatma hatlarının tasarım ve üretimleri 1993 yılından bu yana yapılmaktadır.

Yukarıda belirtilen hatlarsa sıvı dolum, toz dolum gibi bir çok  opsiyonel özellikler sayesinde Dizayn Makinanın geniş bir üretim yelpazesine sahiptir. Bu sayede komple paketleme hatları üretimini kendi bünyesinde gerçekleştirerek kalıcı ve uzun vadeli çözümler sunmaktadır.

Etiketleme Makinaları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Etiketleme makinası, ürünlerin veya ambalajların üzerine bilgi, fiyat, tarih, kod gibi bilgileri basmak veya yapıştırmak için kullanılan otomasyon ekipmanıdır.

Etiketleme makinaları gıda ve içecek, ilaç, kozmetik, elektronik, lojistik ve perakende gibi birçok sektörde kullanılır.

Etiketleme makinaları, yapışkanlı etiketleri yapıştıran yapışkan etiketleme makineleri, şişe veya kutu yüzeyine baskı yapan baskılı etiketleme makineleri ve tüplere etiket yerleştiren tüp etiketleme makineleri gibi farklı tiplerde gelir.

Otomatik etiketleme makinaları, insan müdahalesi olmadan süreci tamamen otomatik olarak gerçekleştirir. Yarı otomatik makineler ise operatörün bazı adımları gerçekleştirdiği, ancak diğer adımların makine tarafından yapıldığı makinelerdir.

Etiketleme makinalarının avantajları arasında hızlı ve hassas etiketleme, insan hatalarını minimize etme, yüksek üretim verimliliği, çeşitli etiket tiplerine uygunluk ve tekrarlanabilirlik bulunur.

Etiketleme makinaları, genellikle bir taşıma sistemi, etiket besleme mekanizması ve etiketi nesnenin üzerine yapıştıran bir uygulama mekanizması içerir. Ürünler taşıma sistemi üzerinde hareket ederken, etiketler besleme mekanizmasından alınarak ürünün üzerine yapıştırılır veya baskı yapılır.

Teknik Özellikler

Model

Etiketleme Makinası

Kapasite
Max. 5000 Adet/saat
Ambalaj Çeşitleri

Cam şişe, pet şişe, kavanoz, kova, kap, teneke Vb..

Dolum Gramajı
-
Dolum Nozul Adeti
-
Pnömatik Basınç Gereksinimi
-
Kullanılan Malzemeler

304 - 316 Kalite gıdaya uygun Paslanmaz kullanılır.

Opsiyonel Teknik Özellikler

Opsiyonel özellikler isteğinize göre eklenebilir.

Çift taraflı, tek taraflı, faklı ölçülere göre ayarlanabilir, ekrandan zamanlama kontrollü

Etiketleme makinasında aşağıdaki kapasitelerden size uygun olanı seçebilirsiniz.

Etiketleme makinalarıyla birlikte farklı ölçü ve şekillerdeki şişe ve kavanozları, tek taraflı ve çift taraflı ayrıca ambalajların üst veya alt taraflarına da yapmak mümkündür.

Etiketleme makinasındaki sorunlara uzaktan bağlantı ile çözüm buluyoruz.

Otomasyon partneri, yüksek kalite markaların PLC, HMI, servo motor ve sürücü, hız kontrol cihazı ve güç kaynaklarına güveniyor. ürettiğimiz makinalarımızı  Endüstri 4.0’a uygun olarak, uzaktan izlenebilir ve kontrol edilebilir olması bizim için önemli bir özellik. İnternet üzerinden PLC’ye bağlanma ve PLC’yi kontrol edebilme özelliği, bizim de kaliteli üretim adına daha sistemli bir alt yapı oluşturmamıza olanak sunuyor. Makinalarımızdaki herhangi bir soruna anında müdahale ederek devamlı çalışmalarını sağlar hale getirdik”

Fiyat Teklifi Al

Uzman Müşteri Temsilcilerimiz En Kısa Zamanda Size Geri Dönüş Yapacaklardır.

Size Özel Makina Yapıyoruz.

Fiyat Teklifi için, lütfen makinanızın kapasitesi , hangi ürünün dolum yapılacağı gibi önemli bilgileri bize iletmeniz daha sağlıklı bir fiyatın çıkarılmasını sağlayacaktır. Aşağıdaki Bilgileri Doldurup Fiyat Teklifi Al Butonuna Basınız.

Sticker Etiketleme Makinesi Fiyatları

Sticker etiketleme makinelerinin fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve kapasitelerine göre değişiklik göstermektedir. Farklı ölçülerde olması da fiyatları etkileyen bir diğer husustur.

DİZAYN MAKİNA, 1993 yılında kurulduğu günden bugüne, ürün kalitesini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürekli ilerlemeyi hedefleri doğrultusunda ambalaj makinaları ile gıda sektöründe müşterilerine en iyi kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Firmamız her geçen gün büyüyen yapısının ve üretim miktarı gerekliliği olarak kurumsallaşma sürecini tamamlamış, firma içerisinde teknolojik AR-GE çalışmaları ile ihtisaslaşmayı sağlayarak, teknolojik alanındaki gelişmeleri izleyerek ve uygulayarak uluslararası standartlarda Türkiye’de üretim yapan firma konumuna gelmiştir. Öncelikli amaç, müşteri ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek güvenilir, kaliteli, uluslararası standartlarda farklı sektörlerde hizmet eden dolum ve paketleme makine üretimi gerçekleştirmektir.

Hedefimiz, Müşteri ve çözüm odaklı çalışmak, müşterilerimize bildirilen zamanda eksiksiz üretim ve hizmeti sunmak, kaliteyi her geçen gün arttırmaya yönelik çalışanlarımızın sayesinde gelişimlerini sağlamaktır. “Müşteri var olma sebebimizdir.” ilkesini bir an bile unutmadan üretim yapmaktır.

Tek Taraflı ve Çift Taraflı Sistemler

Dizayn Makina olarak kendi tasarım ve üretimimiz olan tam otomatik sticker etiketleme makinesi farklı kapasite ve farklı ölçülerde üretimleri mevcuttur. Ayrıca şişe, kavanoz, kova, kaplara tek taraflı ve çift taraflı olarak işlemler yapılabilmektedir. Yapılan makinelerin tamamı istenilen şişe, kavanoz, kova ve kaplara göre özel tasarlanmaktadır.

Üretilen etiketleme makinelerinin sticker ve body sleeve giydirme gibi farklı gruba da ayrılabilir. Sticker etiketleme makinaları rulo halinde etiketlenecek şişe, kavanoz ve kaba göre tasarlanan etiketin, istenilen bölgeye tek tek yapıştırılma işlemidir. Body sleeve giydirme sistemlerinde ise yine rulodan alınan ambalajlar tek tek kesilerek şişe, kavanoz ve kaplara giydirilip ardından buhar tünelinden geçirilerek yapışması gerçekleşmektedir. 

Etiketleme makinelerinin devamlılığı için kullanılan malzemelerin kalitesi çok önemelidir. Dizayn Makina olarak dünyada kabul görmüş kalitede marka ve malzemelerle üretim yapmaktayız. Buda ürettiğimiz makinelerin uzun süre sorunsuz çalışmasına neden olmaktadır. Kullandığımız malzemelerin dünya kalitesinde bütün sertifikaları almış bilinen kalite ve markalardır.

Diğer bütün makinelerimizde olduğu gibi tam otomatik sticker etiketleme makinası da devamlı servis ve yedek parça desteğimiz bulunmaktadır. Makinelerimizin bütün yedek parçaları temini bizzat Dizayn Makina tarafından yapılmaktadır. Üretim bittikten sonra ücretsiz eğitim olanağımızda mevcuttur. Uzun vadede oluşabilecek arıza durumlarında servis hizmetimiz, istenildiği taktide yedek parça desteğimiz ayrıca video arama desteğimizde tarafımızca profesyonel ekibimiz tarafından verilmektedir.

Tam otomatik sticker Etiketleme makinesi yazılımının programlaması da Dizayn Makina tarafından yapılmaktadır. Programlamanın kendi ekibimiz tarafından yapılmasının en büyük artısı tüm müdahalelerin kolay ve hızlı bir şekilde yine kendi ekibimiz tarafından yapılabilmesidir. Bu sayede makinelerimizde sonuç odaklı, hızlı müdahale yaparak üretimin devamlılığı sağlanmaktadır.

Body sleeve giydirme makinaları, tam otomatik sticket etiketleme makineleri fiyatları ve detaylı bilgi almak için İletişim sayfamızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tek taraflı, çift taraflı, makinası fiyatları