+90(212) 565 32 33 | info@dizaynmakina.com | İkitelli O.S.B İş Modern Ticaret Merkezi E-Blok N:20
Previous
Next

GIDA DOLUM DHL 55 PALET

Gıda Dolum

Gıda dolum makinaları çeşitleri yoğun dolum makinası işlevi görerek çeşitli yoğunluktaki toz, granül ve taneli gıdaların doldurulmasında kullanılabilecek makinelerdir.

Dizayn makina dolumu gerçekleştirilecek gıda çeşidine göre kategori ederek dolum yapar. Gıda dolum makinası modelleri düşük ve orta ölçekli işletmeler için ihtiyaç duyulan özellikte çalışarak ürünlerin kolayca doldurulmasını sağlanır.

Gıda doldurma makinası ile işletmelerinizin ihtiyaçlarını size özgü makinalar ile sağlayabilirsiniz. Endüstriyel gıda dolum makinası modelleri ile onlarca farklı türdeki ürünün dolum işlemlerini yapabilirsiniz.

Özellikle gıda ürünlerinin dolum işlemleri, hijyenik ortamlarda opsiyonel olan UV Lamba ile gerçekleşmelidir. Bu açıdan Dizayn makina’nın üretip size sunduğu sanayi tipi dolum makinaları ihtiyaçlarınızı karşılar. Nitekim tüm Dizayn gıda dolum makina çeşitlerinde, makinaların ürün ile temas ettiği noktalar antibakteriyel hijyenik malzemelerden üretilmektedir. Böylelikle gıda dolum işlemlerinde temizlik ve hijyen açısından tam verimlilik sağlanmaktadır. Dizayn gıda doldurma makinası çeşitleri kullanıcılara kolaylık sağlar. Böylelikle dizayn gıda dolum makinaları ile dolum işlemlerinizi hem hızlı hem de son derece verimli bir şekilde yürütebilirsiniz.

Gıda dolum makina modelleri ile cam şişe, kova, tüp, plastik şişe, kavanoz, bidon ve benzeri çeşitli kapların içerisine dolum işlemleri yapılabilmektedir. Dolum yapıklacak ürününüzü müşteri temsilcimize ilettiğiniz zaman size özel olarak tasarlanacak makinayı size hazırlayarak daha sonrasında size teklif hazırlar. Anlaşma sağlandığında dolum yapılaacak ününüzü ve makina özellikleri çizim departmanında mühendisler aracılığıyla hazırlanır ve fabrikaya yapımı için iletilir. Termin süresine göre makinamızın yapılış aşaması devreye yapımına başlanmış olur.

Gıda Dolum Makinesi Fiyatları

Gıda dolum makinası fiyatları makinaların kendi aralarında farklı gruplara ayrılmasından dolayı farklılık göstermektedir. Endüstriyel gıda doldurma makinası ürününün spesifik özelliklerine ve performanslarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ayrıca beğendiğiniz gıda dolum makinasına, işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda ek özellikler ekletebilirsiniz. Ekletmek istediğiniz özelliğin kapsamına göre de dolum makinasının fiyatları etkilenir. Hemen gıda dolum makinası fiyatlarına ve özelliklerine göz atmaya başlayabilir; beğendiğiniz ürünü hızlı ve güvenilir bir şekilde Dizayn Makina üzerinden satın alabilirsiniz. Hemen Fiyat Alın

Dolum Çeşitleri

Toz, sıvı ve taneli ürünlerin dolum işlemlerinin yapılabilmesi için çeşitli makineler kullanılmaktadır. Bu dolum makineleri dolumu yapılacak olan ürüne ve ürünün sıcak veya soğuk hangi şekilde yapılabileceğine bağlıdır. Ürün çeşidine bağlı olarak krem dolum, sıvı dolum, toz dolum, granül dolum, çuval dolum ve terazili dolum makinesi olarak 6 farklı kategoride dolum yapılabilmektedir. Gıda dolum makinelerinde makinenin ürüne temasının olduğu yerler hijyenik malzemeden üretilir. Gıda dolumunda hijyen her şeyden önce gelmelidir. Kullanılan makineler dışında ürünlerde kullanılan paket tarzları da farklılık gösterebilir.

Makinanıza Etiket ilave edebilirsiniz

Teknik Özellikler

Model

D66 GIDA DOLUM MAKİNASI

Kapasite

8000-9000 Adet/h (Pcs/H)

Doldurulabilecek Ürünler

Ayran, Su, Meyve Suyu, Mayalı Süt, Krem Peynir, Çokokrem v.b.

Dolum Gramajı

İstenilen Gramaja göre ayarlanabilir. 100-500 gr

Dolum Nozul Adeti

6 Adet

Pnömatik Basınç Gereksinimi

6-8 bar

Kullanılan Malzemeler

304 - 316 Kalite gıdaya uygun Paslanmaz kullanılır.

Opsiyonel Teknik Özellikler

Opsiyonel özellikler isteğinize göre eklenebilir.

UV lamba, HEPA filtre, Plastik kapak kapatma, Farklı kase şekillerinde dolum, tek makinada farklı ölçülerde dolum aparatları, 2.dolum istasyonu, rulo kesme yapıştırma, hazır kesilmiş folyo yapıştırma, katı veya sıvı nozzel seçeneği, hunide ısıtıcı ve karıştırıcı, çıkış konveyörüne toplama tepsisi, dolum ünitesine transfer pompası, azot gazı.

Fiyat Teklifi Al

Uzman Müşteri Temsilcilerimiz En Kısa Zamanda Size Geri Dönüş Yapacaklardır.

Size Özel Makina Yapıyoruz.

Fiyat Teklifi için, lütfen makinanızın kapasitesi , hangi ürünün dolum yapılacağı gibi önemli bilgileri bize iletmeniz daha sağlıklı bir fiyatın çıkarılmasını sağlayacaktır. Aşağıdaki Bilgileri Doldurup Fiyat Teklifi Al Butonuna Basınız.

AYRAN DOLUM MAKİNASI NELER YAPABİLİR

kase düşürme

Kase Dolum Makinası

Ayran Dolum makinası,kase haznesine dizilen hazır kaplar vakum vasıtası ile kalıpların içerisine düşürülür.

dolum

yoğurt kabı

Ayran Dolum Makinası, sadece ayran doldurmaz, Ayran, Su, Meyve Suyu, Mayalı Süt, Krem Peynir, Çokokrem v.b. ürünleri doldurabilirsiniz.

ALÜMİNYUM KAPAK KOYMA

alüminyum kapak

Alüminyum kapak haznesine konulan folyolar vakum vasıtasıyla otomatik olarak kapların üzerine konur.

Hazır kesilmiş folyo yapıştırma

kesme yapıştırma

Hazır kesilmiş folyo, otomatik olarak kabın üzerine konur daha sonra ısı vasıtasıyla yapıştırılır.

TARİH ATMA

tarih

Stamp usulü mekanik tarih atma yapılabilir.

 

PCL EKRAN KUMANDA

plc

PLC ekran kontrollüdür. Programlama tarafımızca yapılır. uzaktan internet bağlantısı mümkündür.