+90(212) 565 32 33 | info@dizaynmakina.com | İkitelli O.S.B İş Modern Ticaret Merkezi E-Blok N:20
Previous
Next

Grissini Dolum Ve Paketleme Kapatma Makinası

Grissini Dolum  Ve Kapatma Makineleri

Grissini dolum kapama ve sticker etiketleme makinaları; içerisinde yiyecek, içecek gibi hazır gıdaların, kimyasal ve deterjanların ve krem türevi ile kremsi yapıdaki gıdaların bulunduğu krem tüp, şişe kapakları, teneke, kavanoz, tabak ve benzeri yapıdaki kavanoz dolum kapama sağlayan makine çeşitleridir. ve Kavanoz dolum kapama ve etiketleme makinaları içerisinde farklı işlemlerde kullanılmak üzere farklı şişe dolum kapatma istasyonları bulunmaktadır.

Bu kategori altında sizler için sunduğumuz endüstriyel kavanoz dolum kapatma ve etiketleme makinaları arasında dolum istasyonları, kavanoz çalkalama ve hava üfleme, kavanoz kapak kapatma, kavanoz sticker etiketleme ve body sleeve giydirme gibi farklı istasyonlar bulunmaktadır.

Kavanoz dolum kapatma makinaları ile yapılan kapama işlemleri sayesinde ürünlerin bozulmasının önüne geçilir ve raf ömürlerinin daha uzun olmaları sağlanır. 

Kavanoz dolum ve kapak kapama makinalarının en önemli avantajlarından bir tanesi, farklı türdeki kapak çeşitleri ile uyumlu çalışabilmesidir. Nitekim Kavonoz kapatma makina çeşitleri ile farklı türdeki  ve ölçüdeki kapakların, farklı ağız ölçülerindeki kavanoz dolum kapama ve sticker etiketleme makinaları kolaylıkla yapılabilmektedir.

Her biri farklı işleve sahip olan dolum, kapatma ve etiketleme makinaları modelleri ile kapatma işlemleri çok kısa sürelerde ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Ayrıca kapatma makinaları ile kapatılan ürünler kesinlikle hava almaz ve sızdırma yapmaz. Kapatma makinaları kendi aralarında tam otomatik kapatma makinası ve yarı otomatik (manuel) kapatma makinası olarak 2 farklı ana kategoride üretilmektedir. 

Gıda, kimya, kozmetik, deterjan ve benzeri birçok farklı iş sektöründe kullanılan dolum, kapatma ve sticker etiketleme makinalarında bir diğer önemli husus ise hijyenik üretim ortama olanak vermesidir. Bu açıdan da Kavanoz dolum ve kapak kapama makinaları avantajlıdır. 

Nitekim Dizayn Makina bünyesinde üretilen dolum ve kapak kapama makinalarının tamamında, ürün ile temas eden noktalar gıdaya uygun paslanmaz materyallerden üretilmektedirler. 

Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin tamamına hitap edecek çeşitlilikteki dolum ve kapak kapama makinalarımız ile çalışma hızınızı ve verimliliğinizi maksimize edebilirsiniz. 

Orta ve büyük ölçekli işletmelerin tamamına hitap edecek çeşitlilikteki dolum ve kapak kapama makinalarımız ile çalışma hızınızı ve verimliliğinizi maksimize edebilirsiniz. 

Orta ve büyük ölçekli işletmelerin tamamına hitap edecek çeşitlilikteki dolum ve kapak kapama makinalarımız ile çalışma hızınızı ve verimliliğinizi maksimize edebilirsiniz.

Kavanoz Dolum kapama makinesi farklı etiketleme sistemleri de eklenebilmektedir. Dolum ve kapama yapılan kavanozlar tek veya çift taraflı olarak sticker etiketleme, aynı zamanda kavanoz üst tarafı etiketlemesi de yapılabilmektedir. 

Dolum, kapatma ve sticker etiketleme yapılan kavanoz, otomatik emniyet bantı koyma ve yapıştırma, kavanoz body sleeve giydirme ve buhar tüneli gibi opsiyonel seçeneklerde bulunmaktadır. Kavanoz dolum kapatma ve etiketleme makinelerinde istenilen kapasite ve sistemde farklı çeşitte kullanışlı çözümler sunulmaktadır.

Teknik Özellikler

Model

DHL 44 PALET

Kapasite

3000-3500 Adet/h (Pcs/H)

Doldurulabilecek Ürünler

Grissini

Dolum Gramajı

İstenilen Gramaja göre ayarlanabilir. 100-500 gr

Dolum Nozul Adeti

4 Adet

Pnömatik Basınç Gereksinimi

6-8 bar

Kullanılan Malzemeler

304 - 316 Kalite gıdaya uygun Paslanmaz kullanılır.

Opsiyonel Teknik Özellikler

Opsiyonel özellikler isteğinize göre eklenebilir.

UV lamba, HEPA filtre, Plastik kapak kapatma, Farklı kase şekillerinde dolum, tek makinada farklı ölçülerde dolum aparatları, 2.dolum istasyonu, rulo kesme yapıştırma, hazır kesilmiş folyo yapıştırma, katı veya sıvı nozzel seçeneği, hunide ısıtıcı ve karıştırıcı, çıkış konveyörüne toplama tepsisi, dolum ünitesine transfer pompası, azot gazı.

Fiyat Teklifi Al

Uzman Müşteri Temsilcilerimiz En Kısa Zamanda Size Geri Dönüş Yapacaklardır.

Size Özel Makina Yapıyoruz.

Fiyat Teklifi için, lütfen makinanızın kapasitesi , hangi ürünün dolum yapılacağı gibi önemli bilgileri bize iletmeniz daha sağlıklı bir fiyatın çıkarılmasını sağlayacaktır. Aşağıdaki Bilgileri Doldurup Fiyat Teklifi Al Butonuna Basınız.

AYRAN DOLUM MAKİNASI NELER YAPABİLİR

kase düşürme

Kase Dolum Makinası

Ayran Dolum makinası,kase haznesine dizilen hazır kaplar vakum vasıtası ile kalıpların içerisine düşürülür.

dolum

yoğurt kabı

Ayran Dolum Makinası, sadece ayran doldurmaz, Ayran, Su, Meyve Suyu, Mayalı Süt, Krem Peynir, Çokokrem v.b. ürünleri doldurabilirsiniz.

ALÜMİNYUM KAPAK KOYMA

alüminyum kapak

Alüminyum kapak haznesine konulan folyolar vakum vasıtasıyla otomatik olarak kapların üzerine konur.

Hazır kesilmiş folyo yapıştırma

kesme yapıştırma

Hazır kesilmiş folyo, otomatik olarak kabın üzerine konur daha sonra ısı vasıtasıyla yapıştırılır.

TARİH ATMA

tarih

Stamp usulü mekanik tarih atma yapılabilir.

 

PCL EKRAN KUMANDA

plc

PLC ekran kontrollüdür. Programlama tarafımızca yapılır. uzaktan internet bağlantısı mümkündür.