Kahve Kapsül Dolum Ve Kapatma Makinası

Kahve, süt tozu, Reçel, bal, marmelat, ketçap, mayonez, sos çeşitleri, krema, çikolata, dondurma, yağ çeşitleri, kozmetik ürünler, sıvı gıdalar, peynir çeşitleri, meyve suları, yoğurt, meyveli yoğurt, ayran, süt, kefir, vs.

Kahve Kapsül Dolum ve Etiketleme Makinası

Kahve Kapsül dolum ve etiketleme makinası nasıl çalışır.?

Kahve Kapsül makinamız da 6 adet nozul bulunmaktadır. Kapsite ve nozullar arttığında hem makinenin şasesi, hemde fiyatları değişmektedir. Makinalarımız aynı kalitededir, mühendislerimiz sizin üretim kapasitenize göre size özel makina tasarlar ve size sunarlar uygun olan makinayı tercih edersiniz.

kahve kapsülü

Kahve kapsül dolum makinamız 1 saatte 5.000 adet kapsüle dolum yapabilir. Kahve kapsül  makinamızda Besleme istasyonunda otomatik olarak plastik kapsülleri alır ve dolum istasyona gönderilir, bu istasyonda kapsülleri hangi ürünlerle dolduracaksanız bunlar Kahve, Bal, Çikolata, Reçel, Marmelat, Süt, Şeker, Tuz, Baharatlar, Toz Ürünler olabilir. Dolum istasyonundan çıktıktan sonra, kapak kapama istasyonunda kapsüllerin üzerine alüminyum folyo konur, sonraki istasyona yapıştırmaya gönderilir, yapıştırma işlemi’de tamamlandıktan sonra , çıkış istasyonunda ürünleri hazır olarak alırsınız ve paketleme yapabilirsiniz. 

kahve kapsülü

Kahve kapsül dolum makinamız DK – 4 Modeli, saatte 3.500 adet Kahve kapsülüne KahveBal, Çikolata, Reçel, Marmelat, Süt, Şeker, Tuz, Baharatlar, Toz Ürünler dolum yapabilir.

1993 yılında kurulan DİZAYN MAKİNA, kurulduğu günden bugüne, müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesini ön planda tutarak sürekli büyüme hedefleri doğrultusunda dolum ve paketleme makinaları ile gıda sektöründe müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Firmamız giderek büyüyen yapısının ve iş hacminin gereği olarak kurumsallaşma sürecine adım atmış, firma içerisinde iş bölümü ve AR-GE çalışmaları ile ihtisaslaşmayı sağlayarak, teknolojik gelişmeleri izleyerek ve uygulayarak Avrupa kalitesini Türkiye’de üreten firma konumuna gelmiştir. Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek etkin, güvenilir, uluslararası standartlarda gıda sektörüne hizmet eden dolum ve paketleme makina sanayii kuruluşu olmaktır. Hedefimiz, Müşteri ve çözüm odaklı çalışmak, müşterilerimize söz verilen zamanda eksiksiz hizmer ve ürün sunmak, kaliteyi her geçen gün arttırmaya yönelik çalışanlarımızın bireysel gelişimlerini sağlamaktır. “Müşteri var olma sebebimizdir” anlayışını bir an bile unutmadan,

Teknik Özellikler

Model

Kahve Kapsül Dolum Ve Kapatma Makinası

Kapasite
6500 Adet/h (Pcs/H)
Doldurulabilecek Ürünler

Kahve, süt tozu, Reçel, bal, marmelat, ketçap, mayonez, sos çeşitleri, krema, çikolata, dondurma, yağ çeşitleri, kozmetik ürünler, sıvı gıdalar, peynir çeşitleri, meyve suları, yoğurt, meyveli yoğurt, ayran, süt, kefir, vs.

Dolum Gramajı
İstenilen Gramaja göre ayarlanabilir.
Dolum Nozul Adeti
6 Adet
Pnömatik Basınç Gereksinimi
8 bar
Kullanılan Malzemeler

304 - 316 Kalite gıdaya uygun Paslanmaz kullanılır.

Opsiyonel Teknik Özellikler

Opsiyonel özellikler isteğinize göre eklenebilir.

UV lamba, HEPA filtre, Plastik kapak kapatma, Farklı kase şekillerinde dolum, tek makinada farklı ölçülerde dolum aparatları, 2.dolum istasyonu, rulo kesme yapıştırma, hazır kesilmiş folyo yapıştırma, katı veya sıvı nozzel seçeneği, hunide ısıtıcı ve karıştırıcı, çıkış konveyörüne toplama tepsisi, dolum ünitesine transfer pompası, azot gazı.

Tamamen dizayn makinenin tasarımı olan kahve kapsül dolum makinesi, kapsüllere farklı ürünler doldurabilme özelliğine sahiptir. Kapasitelere göre farklı modeller mevcuttur.

[Makina Kodu ] [Kahve Kapsül Adet Kapasitesi ]
DK -1 Nozul 1.000 Adet/Saat(Pcs/H)
DK -2 Nozul 1.800 Adet/Saat(Pcs/H)
DK -3 Nozul 2.700 Adet/Saat(Pcs/H)
DK -4 Nozul 3.500 Adet/Saat(Pcs/H)
DK -5 Nozul 4.300 Adet/Saat(Pcs/H)
DK -6 Nozul 5.000 Adet/Saat(Pcs/H)

Kahve kapsül makinasındaki sorunlara uzaktan bağlantı ile çözüm buluyoruz.

Otomasyon partneri, yerli üretici GMT’nin PLC, HMI, servo motor ve sürücü, hız kontrol cihazı ve güç kaynaklarına güveniyor. ürettiğimiz makinalarımızı  Endüstri 4.0’a uygun olarak, uzaktan izlenebilir ve kontrol edilebilir olması bizim için önemli bir özellik. GMT’nin internet üzerinden PLC’ye bağlanma ve PLC’yi kontrol edebilme özelliği, bizim de kaliteli üretim adına daha sistemli bir alt yapı oluşturmamıza olanak sunuyor. Makinalarımızdaki herhangi bir soruna anında müdahale ederek devamlı çalışmalarını sağlar hale getirdik”

Fiyat Teklifi Al

Uzman Müşteri Temsilcilerimiz En Kısa Zamanda Size Geri Dönüş Yapacaklardır.

Size Özel Makina Yapıyoruz.

Fiyat Teklifi için, lütfen makinanızın kapasitesi , hangi ürünün dolum yapılacağı gibi önemli bilgileri bize iletmeniz daha sağlıklı bir fiyatın çıkarılmasını sağlayacaktır. Aşağıdaki Bilgileri Doldurup Fiyat Teklifi Al Butonuna Basınız.