KAPSÜL DOLUM MAKİNALARI

1993 yılında kurulan DİZAYN MAKİNA, kurulduğu günden bugüne, müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesini ön planda tutarak sürekli büyüme hedefleri doğrultusunda dolum ve paketleme makinaları ile gıda sektöründe müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Firmamız giderek büyüyen yapısının ve iş hacminin gereği olarak kurumsallaşma sürecine adım atmış, firma içerisinde iş bölümü ve AR-GE çalışmaları ile ihtisaslaşmayı sağlayarak, teknolojik gelişmeleri izleyerek ve uygulayarak Avrupa kalitesini Türkiye'de üreten firma konumuna gelmiştir. Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek etkin, güvenilir, uluslararası standartlarda gıda sektörüne hizmet eden dolum ve paketleme makina sanayii kuruluşu olmaktır. Hedefimiz, Müşteri ve çözüm odaklı çalışmak, müşterilerimize söz verilen zamanda eksiksiz hizmer ve ürün sunmak, kaliteyi her geçen gün arttırmaya yönelik çalışanlarımızın bireysel gelişimlerini sağlamaktır. "Müşteri var olma sebebimizdir" anlayışını bir an bile unutmadan,

Teknik Özellikler:
Doldurulabilecek ürünler: Kahve, süt tozu, Reçel, bal, marmelat, ketçap, mayonez, sos çeşitleri, krema, çikolata, dondurma, yağ çeşitleri, kozmetik ürünler, sıvı gıdalar, peynir çeşitleri, meyve suları, yoğurt, meyveli yoğurt, ayran, süt, kefir, vs.
Dolum Gramajları: İstenilen gramaja göre tasarlanır
Dolum Sistemleri: Pnömatik (Emme-basma ), Servo Motorlu, Vidalı dolum,
Kapasite: 1000- 5000 adet/saat
Kapama Sistemleri: Hazır kesilmiş folyo, Rulo kesme yapıştırma.
Pnömatik basınç gereksinimi: 6-8 bar
Kullanılan Elektrik Voltajı: 220 V veya 380 V
Opsiyonel Teknik Özellikler: UV lamba, HEPA filtre, tek makinada farklı ölçülerde dolum aparatları, 2.dolum istasyonu, hunide ısıtıcı ve karıştırıcı, çıkış konveyörüne toplama tepsisi, dolum ünitesine transfer pompası, azot gazı, otomatik veya manuel kapsül besleme seçeneği.
Kullanılan Malzemeler: 304 ve 316 paslanmaz malzeme