+90(212) 565 32 33 | info@dizaynmakina.com | İkitelli O.S.B İş Modern Ticaret Merkezi E-Blok N:20

Karıştırıcı

Karıştırıcılar Karıştırılacak ürünlerin homojen bir ürün haline gelmesini sağlar

Karıştırıcı

paslanmaz Karıştırıcı Kazanlar

karıştırıcılar gıda,  sanayi ve birçok sektörde yaygın olarak kullanılan kazanların içerisinden homojen şekilde karıştırma işleminin yapıldığı yerdir. Farklı yoğunluğa sahip ürünlerin birbiri ile karışmasını ve üretimlerin başarıyla karışmasını sağlar.

Paslanmaz karıştırıcı  ile toz halindeki gıda ürünlerinin karışmasını sağlarken sıvı ve krem haldeki gıda ürünleri de karıştırabilirsiniz. Sıvıları karıştırma kazanları içerisinde sıvı, az yoğun ve yüksek yoğunluktaki birden fazla ürünün karıştırmasını yapabilirsiniz. Dizayn makina karıştırıcılı kazan içerisinde bulunan homojenizatör bıçak ile yoğunluğu yüksek olan ürünler dahi kararlılıkla parçalanarak birbiri ile karıştırılmaktadır. Özellikle karıştırma işlemi sırasında yüksek güç gerektiren yoğun viskoziteye sahip krem, şampuan ve macun gibi ürünleri paslanmaz tank karıştırıcı mikser ile hızlı bir şekilde karıştırabilirsiniz. Üç yönlü helezon sisteme sahip olan paslanmaz karıştırma kazanın karışımların tam homojen bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.

karistirici_3resim

Çift Cidarlı Karıştırma Makinesi

Çift cidarlı karıştırma makinesi ya da kazanı sıvı, az yoğun sıvı ya da çok yoğun ürünlerin homojen bir biçimde karıştırılmasında kullanılmaktadır. İçerisinde bulunan homojenizatör bıçak sayesinde krem, şampuan, macun gibi yüksek yoğunluğa sahip ürünler kolay bir şekilde karışması gerçekleşir. 

Karıştırıcı Fiyatları

Dizayn makinanın sizler için sunduğu karıştırma tankları kendi aralarında farklı gruplara ayrılmaktadır. Bu doğrultuda endüstriyel karıştırma makinalarının fiyatlarında da değişiklik olmaktadır. Dizayn makina karıştırma makinalarına ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek özellikler de ekletebilirsiniz. Ekletmek istediğiniz özelliğin kapsamına göre de endüstriyel tip karıştırıcı fiyatları değişiklik gösterecektir. Hemen karıştırma makinası fiyatlarına ve özelliklerine göz atmaya başlayabilir; beğendiğiniz ürünü hızlı ve güvenilir bir şekilde Dizayn Makina üzerinden satın alabilirsiniz.

1993 yılından bu yana Avrupa standartlarında yaptığımız üretimimize, Ar-Ge çalışmalarımızla devamlı yeni vakum makinası ve makineler ekliyoruz. Sektörümüzün öncü firması olmanın getirdiği sorumlulukla Dizayn Makine olarak çalışmalarımızın neticesinde Dünyada bir ilk olan vakum Makinesinin üretimini gerçekleştirmekten gurur duyarız. İstenilen Vakum makinası,Kalıp tasarımına göre makine dizaynı yapılabilir.

Vakum,Makinemiz tamamen PLC ekran kontrollü olup, programlama, menü dil seçenekleri tamamen Dizayn Makina bünyesinde gerçekleşmektedir. İnternet üzerinden her an dünyanın her yerindeki makinelerimizle bağlantı kurmamız mümkündür.

Teknik Özellikler

Model

Karıştıcı Paslanmaz

Kapasite

Operotere bağlıAdet/h (Pcs/H)

Karıştırılabilecek Ürünler

Çikolata, Kahve, Meyve Parçacıkları, süt, yoğurt, krem peynir, ketçap, mayonez vb..

Dolum Gramajı

İstenilen Gramaja göre ayarlanabilir.

Dolum Nozul Adeti

Yok

Pnömatik Basınç Gereksinimi

Kullanılan Malzemeler

304 - 316 Kalite gıdaya uygun Paslanmaz kullanılır.

Opsiyonel Teknik Özellikler

Opsiyonel özellikler isteğinize göre eklenebilir.

UV lamba, HEPA filtre, Plastik kapak kapatma, Farklı kase şekillerinde dolum, tek makinada farklı ölçülerde dolum aparatları, 2.dolum istasyonu, rulo kesme yapıştırma, hazır kesilmiş folyo yapıştırma, katı veya sıvı nozzel seçeneği, hunide ısıtıcı ve karıştırıcı, çıkış konveyörüne toplama tepsisi, dolum ünitesine transfer pompası, azot gazı.

Tek Cidarlı Karıştırma Makinesi

Tek cidarlı karıştırma makinesi ya da kazanı sıvı, az yoğun sıvı ya da çok yoğun ürünlerin homojen bir biçimde karıştırılmasında kullanılmaktadır. İçerisinde bulunan homojenizatör bıçak sayesinde krem, şampuan, macun gibi yüksek yoğunluğa sahip ürünler kolay bir şekilde karışması gerçekleşir. 

Tek cidarlı karıştırıcı  ile toz halindeki gıda ürünlerinin karışmasını sağlarken sıvı ve krem haldeki gıda ürünleri de karıştırabilirsiniz. Sıvıları karıştırma kazanları içerisinde sıvı, az yoğun ve yüksek yoğunluktaki birden fazla ürünün karıştırmasını yapabilirsiniz. Dizayn makina karıştırıcılı kazan içerisinde bulunan homojenizatör bıçak ile yoğunluğu yüksek olan ürünler dahi kararlılıkla parçalanarak birbiri ile karıştırılmaktadır. Özellikle karıştırma işlemi sırasında yüksek güç gerektiren yoğun viskoziteye sahip krem, şampuan ve macun gibi ürünleri paslanmaz tank karıştırıcı mikser ile hızlı bir şekilde karıştırabilirsiniz. Üç yönlü helezon sisteme sahip olan paslanmaz karıştırma kazanın karışımların tam homojen bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.

Fiyat Teklifi Al

Uzman Müşteri Temsilcilerimiz En Kısa Zamanda Size Geri Dönüş Yapacaklardır.

Size Özel Makina Yapıyoruz.

Fiyat Teklifi için, lütfen makinanızın kapasitesi , hangi ürünün dolum yapılacağı gibi önemli bilgileri bize iletmeniz daha sağlıklı bir fiyatın çıkarılmasını sağlayacaktır. Aşağıdaki Bilgileri Doldurup Fiyat Teklifi Al Butonuna Basınız.