KAŞIK BAL DOLUM KAPATMA

       1993 yılından bu yana Avrupa standartlarında yaptığımız üretimimize, Ar-Ge çalışmalarımızla devamlı yeni makineler ekliyoruz. Sektörümüzün öncü firması olmanın getirdiği sorumlulukla Dizayn Makine olarak çalışmalarımızın neticesinde Dünyada bir ilk olan Kaşık Bal Dolum Makinesinin üretimini gerçekleştirmekten gurur duyarız. İstenilen kaşık tasarımına göre makine dizaynı yapılabilir.

       Makinemiz tamamen PLC ekran kontrollü olup, programlama, menü dil seçenekleri tamamen Dizayn Makina bünyesinde gerçekleşmektedir. İnternet üzerinden her an dünyanın her yerindeki makinelerimizle bağlantı kurmamız mümkündür. Arzu edilen dil seçenekleriyle, kolay kullanıma uygun menü tasarımımız mevcuttur. Kaşık bal dolum makinesinde oluşabilecek mekanik problemler için teknik ve yedek parça desteğimiz mevcuttur. Ayrıca makinelerimizin teslimleri esnasında ücretsiz, eğitim desteğimizde mevcuttur

       Kaşık Bal Dolum Makinesi üretildikten sonra taşınmaya uygun olarak paketlenir, temel yedek parçaları ücretsiz olarak beraberinde gönderilir. Bütün yedek parçalarının reçetelerini, çizimini, elektrik şemalarını kullanma kılavuzunda bulabilirsiniz. Tüm Kaşık Bal dolum makinelerimizde CE ve ISO belgelerimiz mevcut olup gereken standartlarda üretimi yapılmaktadır.