Bal Kaşık, Bal Makinası

Kaşık Bal makinası dolum kapatma ve etiketleme makinası

6 lı Kaşık Bal Dolum ve Etiketleme Makinası

Kaşık bal dolum ve etiketleme makinası nasıl çalışır.?

Bal kaşık makinamız da 6 adet nozul bulunmaktadır. Kapsite ve nozullar arttığında hem makinenin şasesi, hemde fiyatları değişmektedir. Makinalarımız aynı kalitededir, mühendislerimiz sizin üretim kapasitenize göre size özel makina tasarlar ve size sunarlar uygun olan makinayı tercih edersiniz.

Kaşık bal dolum makinamız 1 saatte 6.500 adet plastik kaşığa dolum yapabilir. Kaşık bal makinamızda Besleme istasyonunda otomatik olarak plastik kaşıkları alır ve dolum istasyona gönderilir, bu istasyonda plastik kaşıkları hangi ürünlerle dolduracaksanız bunlar Bal, Çikolata, Reçel, Marmelat, Süt, Şeker, Tuz, Baharatlar, Toz Ürünler olabilir. Dolum istasyonundan çıktıktan sonra, kapak kapama istasyonunda kaşıkların üzerine alüminyum folyo konur, sonraki istasyona yapıştırmaya gönderilir, yapıştırma işlemi’de tamamlandıktan sonra , çıkış istasyonunda ürünleri hazır olarak alırsınız ve paketleme yapabilirsiniz. Aşağıdaki Balkaşık, bal makinası videolarıyla sorularınıza cevaplar bulabilirsiniz.

Tekli Kaşık Bal Dolum ve Etiketleme Makinası

Balkaşık, bal makinası, Kaşık bal dolum makinamız 1 saatte 1.200 adet plastik kaşığa dolum yapabilir. Bal, Çikolata, Reçel, Marmelat, Süt, Şeker, Tuz, Baharatlar, Toz Ürünler dolum yapılabilir. 6’lı kaşık bal makinasından farkı kapasitesidir. Balkaşık, bal makinası, Düşük kapasiteli makinamız nozul adetine bağlıdır. Nozul adeti yükseldikçe Balkaşık, bal makinası kapasiteside artmaktadır.

2 li Kaşık Bal Dolum ve Etiketleme Makinası

Balkaşık, bal makinası

Kaşık bal dolum makinamız 1 saatte 2.400 adet plastik kaşığa Bal, Çikolata, Reçel, Marmelat, Süt, Şeker, Tuz, Baharatlar, Toz Ürünler dolum yapabilir.

3 lü Kaşık Bal Dolum ve Etiketleme Makinası

Balkaşık, bal makinası

Kaşık bal dolum makinamız 1 saatte 3.300 adet plastik kaşığa Bal, Çikolata, Reçel, Marmelat, Süt, Şeker, Tuz, Baharatlar, Toz Ürünler dolum yapabilir.

1993 yılından bu yana Avrupa standartlarında yaptığımız üretimimize, Ar-Ge çalışmalarımızla devamlı yeni Balkaşık, bal makinası ve makineler ekliyoruz. Sektörümüzün öncü firması olmanın getirdiği sorumlulukla Dizayn Makine olarak çalışmalarımızın neticesinde Dünyada bir ilk olan Kaşık Bal Dolum Makinesinin üretimini gerçekleştirmekten gurur duyarız. İstenilen Balkaşık, bal makinası,kaşık tasarımına göre makine dizaynı yapılabilir.

Balkaşık, bal makinası,Makinemiz tamamen PLC ekran kontrollü olup, programlama, Balkaşık, bal makinası, menü dil seçenekleri tamamen Dizayn Makina bünyesinde gerçekleşmektedir. İnternet üzerinden her an dünyanın her yerindeki Balkaşık, bal makinası,makinelerimizle bağlantı kurmamız mümkündür. Arzu edilen dil seçenekleriyle, Balkaşık, bal makinası,kolay kullanıma uygun menü tasarımımız mevcuttur. Kaşık bal dolum makinesinde oluşabilecek mekanik problemler için teknik ve yedek parça desteğimiz mevcuttur. Ayrıca Balkaşık, bal makinası, makinelerimizin teslimleri esnasında ücretsiz, eğitim desteğimizde mevcuttur

Kaşık Bal Dolum Makinesi üretildikten sonra taşınmaya uygun olarak paketlenirBalkaşık, bal makinası, temel yedek parçaları ücretsiz olarak beraberinde gönderilir. Bütün yedek parçalarının reçetelerini, çizimini, elektrik şemalarını kullanma kılavuzunda bulabilirsiniz. Tüm Balkaşık, bal makinası ve Kaşık Bal dolum makinelerimizde CE ve ISO belgelerimiz mevcut olup gereken standartlarda üretimi yapılmaktadır.

Teknik Özellikler

Model

Kaşık Bal Dolum Kapatma Ve Etiketleme Makinası

Kapasite

6500 Adet/h (Pcs/H)

Doldurulabilecek Ürünler

Bal, Çikolata, Reçel, Marmelat, Süt, Şeker, Tuz, Baharatlar, Toz Ürünler

Dolum Gramajı

İstenilen Gramaja göre ayarlanabilir.

Dolum Nozul Adeti

6 Adet

Pnömatik Basınç Gereksinimi

8 bar

Kullanılan Malzemeler

Balkaşık, bal makinası 304 - 316 Kalite gıdaya uygun Paslanmaz kullanılır.

Opsiyonel Teknik Özellikler

Opsiyonel özellikler isteğinize göre eklenebilir.

UV lamba, HEPA filtre, Plastik kapak kapatma, Farklı kase şekillerinde dolum, tek makinada farklı ölçülerde dolum aparatları, 2.dolum istasyonu, rulo kesme yapıştırma, hazır kesilmiş folyo yapıştırma, katı veya sıvı nozzel seçeneği, hunide ısıtıcı ve karıştırıcı, çıkış konveyörüne toplama tepsisi, dolum ünitesine transfer pompası, azot gazı.

Bal kaşık dolum makinasında aşağıdaki kapasitelerden size uygun olanı seçebilirsiniz.

Tamamen dizayn makinenin tasarımı olan kaşık bal dolum makinesi, plastik kaşıklara Balkaşık, bal makinası farklı ürünler doldurabilme özelliğine sahiptir. Kapasitelere göre farklı modeller mevcuttur.

[Makina Kodu ] [Kaşık Bal Kapasitesi ]
DK -1 Nozul 1.200 Adet/Saat(Pcs/H)
DK -2 Nozul 2.400 Adet/Saat(Pcs/H)
DK -3 Nozul 3.300 Adet/Saat(Pcs/H)
DK -4 Nozul 4.200 Adet/Saat(Pcs/H)
DK -5 Nozul 5.400 Adet/Saat(Pcs/H)
DK -6 Nozul 6.500 Adet/Saat(Pcs/H)

Bal Kaşık Makinasındaki Sorunlara uzaktan bağlantı ile çözüm buluyoruz.

Otomasyon partneri, yerli üretici GMT’nin PLC, HMI, servo motor ve sürücü, hız kontrol cihazı ve güç kaynaklarına güveniyor. ürettiğimiz makinalarımızı  Endüstri 4.0’a uygun olarak, uzaktan izlenebilir ve kontrol edilebilir olması bizim için önemli bir özellik. GMT’nin internet üzerinden PLC’ye bağlanma ve PLC’yi kontrol edebilme özelliği, bizim de kaliteli üretim adına daha sistemli bir alt yapı oluşturmamıza olanak sunuyor. Makinalarımızdaki herhangi bir soruna anında müdahale ederek devamlı çalışmalarını sağlar hale getirdik”

Fiyat Teklifi Al

Uzman Müşteri Temsilcilerimiz En Kısa Zamanda Size Geri Dönüş Yapacaklardır.

Size Özel Makina Yapıyoruz.

Fiyat Teklifi için, lütfen makinanızın kapasitesi , hangi ürünün dolum yapılacağı gibi önemli bilgileri bize iletmeniz daha sağlıklı bir fiyatın çıkarılmasını sağlayacaktır. Aşağıdaki Bilgileri Doldurup Fiyat Teklifi Al Butonuna Basınız.