Manuel Flowmetreli Dolum Makinaları

Ayran, Su, Meyve Suyu, Mayalı Süt vb.. dolum yapabilen makinemiz

Etiket Makinesi Videosunu izleyenlerin %90 Yaralı Buluyor.
0%

Flowmetreli Dolum Makinası

flowmetreli dolum makinası nasıl çalışır.?

Flowmetre dolum makinaları, belli ölçüdeki cam şişe, pet şişe, kavanoz, teneke ve benzeri cisimleri doldurmak için kullandığımız makinemizdir.

PLC dokunmatik ekrandan flowmetre dolum yapılacak ürünler için start ikonuna basarak  flowmetre dolum makinesini başlatmış oluruz. 

Dolum yapılacak cam şişe, pet şişe, plastik şişe, kavanoz, teneke ve benzeri kapları tablanın üzerine yerleştiririz.

2 nozullu makinamız Not: istenildiği takdirde nozul sayısı arttırılabilir. dolum yapmaya başlar, belirlemiş olduğunuz gramajda kaba ayran, süt, yoğurt, meyve suyu, mayalı süt, kefir vb.. ürünleri doldurur. aynı anda dolum yapmaz bir şişe dolduktan sonra diğer şişeyi doldurur. istenildiği takdirne aynı anda dolumda yapılabilir. Burada müşterimizin isteği bizim için önemlidir kişiye özel makina yaptığımız için bu tür özellikleri ekleyip çıkarabiliriz.

1993 yılında kurulan DİZAYN MAKİNA, kurulduğu günden bugüne, müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesini ön planda tutarak sürekli büyüme hedefleri doğrultusunda dolum ve paketleme makinaları ile gıda sektöründe müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Firmamız giderek büyüyen yapısının ve iş hacminin gereği olarak kurumsallaşma sürecine adım atmış, firma içerisinde iş bölümü ve AR-GE çalışmaları ile ihtisaslaşmayı sağlayarak, teknolojik gelişmeleri izleyerek ve uygulayarak Avrupa kalitesini Türkiye’de üreten firma konumuna gelmiştir. Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek etkin, güvenilir, uluslararası standartlarda gıda sektörüne hizmet eden dolum ve paketleme makina sanayii kuruluşu olmaktır. Hedefimiz, Müşteri ve çözüm odaklı çalışmak, müşterilerimize söz verilen zamanda eksiksiz hizmer ve ürün sunmak, kaliteyi her geçen gün arttırmaya yönelik çalışanlarımızın bireysel gelişimlerini sağlamaktır. “Müşteri var olma sebebimizdir” anlayışını bir an bile unutmadan,

Teknik Özellikler

Model

Etiketleme Makinası

Kapasite
Operatör Kontrolünde
Doldurulabilecek Ürünler

Ayran, Su, Meyve Suyu, Mayalı Süt, vb..

Dolum Gramajı
İstenilen gramaj doldurulabilir.
Dolum Nozul Adeti
2
Pnömatik Basınç Gereksinimi
6-8
Kullanılan Malzemeler

304 - 316 Kalite gıdaya uygun Paslanmaz kullanılır.

Opsiyonel Teknik Özellikler

Opsiyonel özellikler isteğinize göre eklenebilir.

-

Flowmetreli Dolum makinasında aşağıdaki kapasitelerden size uygun olanı seçebilirsiniz.

Flowmetre dolum makinasıyla farklı ölçü ve şekillerdeki şişe ve kavanozları ve kovalara Ayran, Su, Meyve Suyu, Mayalı Süt vb.. ürünlerin dolumlarını bir operatör eşliğinde yapabilirsiniz.

[Makina Kodu ] [Tüp Dolum Makinesi Adet Kapasitesi ]
Flowmetreli Dolum Operatör Kontrolünde

Flowmetreli dolum makinasındaki sorunlara uzaktan bağlantı ile çözüm buluyoruz.

Otomasyon partneri, yerli üretici GMT’nin PLC, HMI, servo motor ve sürücü, hız kontrol cihazı ve güç kaynaklarına güveniyor. ürettiğimiz makinalarımızı  Endüstri 4.0’a uygun olarak, uzaktan izlenebilir ve kontrol edilebilir olması bizim için önemli bir özellik. GMT’nin internet üzerinden PLC’ye bağlanma ve PLC’yi kontrol edebilme özelliği, bizim de kaliteli üretim adına daha sistemli bir alt yapı oluşturmamıza olanak sunuyor. Makinalarımızdaki herhangi bir soruna anında müdahale ederek devamlı çalışmalarını sağlar hale getirdik”

Fiyat Teklifi Al

Uzman Müşteri Temsilcilerimiz En Kısa Zamanda Size Geri Dönüş Yapacaklardır.

Size Özel Makina Yapıyoruz.

Fiyat Teklifi için, lütfen makinanızın kapasitesi , hangi ürünün dolum yapılacağı gibi önemli bilgileri bize iletmeniz daha sağlıklı bir fiyatın çıkarılmasını sağlayacaktır. Aşağıdaki Bilgileri Doldurup Fiyat Teklifi Al Butonuna Basınız.