+90(212) 565 32 33 | info@dizaynmakina.com | İkitelli O.S.B İş Modern Ticaret Merkezi E-Blok N:20

Manuel Kapak Vidalama Makinaları

Kapak vidalama kapatma makinasının Teknik özelliklerini, Resimlerini ve videolarını incleyebilirsiniz.

Manuel Kapak Vidalama kapatma Makinasını insanların Büyük Çoğunluğu inceledi
0%

Manuel Kapak Vidalama Kapatma Makinası

Manuel kapak vidalama kapatma makinası nasıl çalışır.?

Manuel kapak vidalama kapatma makinası, genişlikleri ve boyutları farklı olan cam şişe, plastik şişe, cam kavanoz, plastik kavanoz gibi materyallerin kapaklarını vidalamanıza kapatmanızı eliniz ağrımadan uğraşmadan hızlıca yapmanıza imkan verir. 

Manuel kapak vidalama kapatma makinesi hangi tür kapakları kapatabilir?

vida kapağı beyaz, vida kapağı siyah, plastik vidalı kapak, plastik cam şişe kapağı, alüminyum kavanoz kapağı, cam şişe kapak çeşitleri, vidalı cam şişe kapağı, krem kavanoz, cam şişe plastik kapak, plastik vidalı kapak, twist off kapak, cam şişe kapak çeşitleri, cam şişe plastik kapak,losyon kapakları, krem kapakları, normal şişe kapakları gibi birçok kapağı manuel kapak vidalama ve kapatma yapabiliyoruz.

Yapacağınız işlerin verimini arttırmak için kullanabileceğiniz manuel kapak vidalama kapatma makinesi aynı zamanda zamandan tasarruf etmenizide sağlar. Yüksek kapasiteli üretim yapmak için opsiyonel özellikleri seçip müşteri temsilcinizle görüştünüzde size tam otomatik makinelerimizden seçenekler sunacaktır.

1993 yılında kurulan DİZAYN MAKİNA, kurulduğu günden bugüne, müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesini ön planda tutarak sürekli büyüme hedefleri doğrultusunda dolum ve paketleme makinaları ile gıda sektöründe müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Firmamız giderek büyüyen yapısının ve iş hacminin gereği olarak kurumsallaşma sürecine adım atmış, firma içerisinde iş bölümü ve AR-GE çalışmaları ile ihtisaslaşmayı sağlayarak, teknolojik gelişmeleri izleyerek ve uygulayarak Avrupa kalitesini Türkiye’de üreten firma konumuna gelmiştir. Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek etkin, güvenilir, uluslararası standartlarda gıda sektörüne hizmet eden dolum ve paketleme makina sanayii kuruluşu olmaktır. Hedefimiz, Müşteri ve çözüm odaklı çalışmak, müşterilerimize söz verilen zamanda eksiksiz hizmer ve ürün sunmak, kaliteyi her geçen gün arttırmaya yönelik çalışanlarımızın bireysel gelişimlerini sağlamaktır. “Müşteri var olma sebebimizdir” anlayışını bir an bile unutmadan,

Teknik Özellikler

Model

Manuel kapak vidalama kapatma makinası

Kapasite
Operatör Kontrolünde
Kapak Vidalanabilen Ürünler

cam şişe, pet şişe, kavanoz, teneke Vb..

Dolum Gramajı
-
Dolum Nozul Adeti
-
Pnömatik Basınç Gereksinimi
-
Kullanılan Malzemeler

304 - 316 Kalite gıdaya uygun Paslanmaz kullanılır.

Opsiyonel Teknik Özellikler

Opsiyonel özellikler isteğinize göre eklenebilir.

-

Fiyat Teklifi Al

Uzman Müşteri Temsilcilerimiz En Kısa Zamanda Size Geri Dönüş Yapacaklardır.

Size Özel Makina Yapıyoruz.

Fiyat Teklifi için, lütfen makinanızın kapasitesi , hangi ürünün dolum yapılacağı gibi önemli bilgileri bize iletmeniz daha sağlıklı bir fiyatın çıkarılmasını sağlayacaktır. Aşağıdaki Bilgileri Doldurup Fiyat Teklifi Al Butonuna Basınız.