Manuel Load Cell Terazili Dolum Makinaları

Load cell terazili dolum makinaları

terazili dolum makinaları Videosunu izleyenlerin %90 Yaralı Buluyor.
0%

Terazili dolum makinaları

Load cell terazili dolum makinaları nasıl çalışır.?

Terazili dolum makinaları, üzerinde buluna PLC dokunmatik ekranda ürün dolduracağınız  cam şişe, pet şişe, plastik şişe, kavanoz, teneke ve benzeri kapların ne kadar gramaj doldurmak istiyorsanız gramaj miktarını ayarlar ve terazili dolum’un başlaması için start butonuna basılır. Dolum yapacağınız 2 kısım bulunur ve bunlar birbirinden bağımsızdır. Dolum yapılacak kabı makinanın üzerinde ayarlanmış yerlere koyarız ve dolmasını bekleriz ağırlık istenilen gramaja geldiğinde otomatik olarak dolum kesilir. Dolan kap sağa veya sola doğru sürüklenir ve orta kısımdan ileriye doğru itilerek dolu olan kabın paketlenmesi sürecine girmesi sağlanır.

1993 yılında kurulan DİZAYN MAKİNA, kurulduğu günden bugüne, müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesini ön planda tutarak sürekli büyüme hedefleri doğrultusunda dolum ve paketleme makinaları ile gıda sektöründe müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Firmamız giderek büyüyen yapısının ve iş hacminin gereği olarak kurumsallaşma sürecine adım atmış, firma içerisinde iş bölümü ve AR-GE çalışmaları ile ihtisaslaşmayı sağlayarak, teknolojik gelişmeleri izleyerek ve uygulayarak Avrupa kalitesini Türkiye’de üreten firma konumuna gelmiştir. Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek etkin, güvenilir, uluslararası standartlarda gıda sektörüne hizmet eden dolum ve paketleme makina sanayii kuruluşu olmaktır. Hedefimiz, Müşteri ve çözüm odaklı çalışmak, müşterilerimize söz verilen zamanda eksiksiz hizmer ve ürün sunmak, kaliteyi her geçen gün arttırmaya yönelik çalışanlarımızın bireysel gelişimlerini sağlamaktır. “Müşteri var olma sebebimizdir” anlayışını bir an bile unutmadan,

Teknik Özellikler

Model

Load cell terazili dolum makinaları

Kapasite
Operatör yönetiminde
Etiketlenebilecek Ürünler

cam şişe, pet şişe, kavanoz, teneke Vb..

Dolum Gramajı
İstenilen gramajda doldurulabilir
Dolum Nozul Adeti
-
Pnömatik Basınç Gereksinimi
-
Kullanılan Malzemeler

304 - 316 Kalite gıdaya uygun Paslanmaz kullanılır.

Opsiyonel Teknik Özellikler

Opsiyonel özellikler isteğinize göre eklenebilir.

-

Terazili dolum aşağıdaki kapasitelerden size uygun olanı seçebilirsiniz.

Terazili dolum makinalarıyla  birlikte farklı ölçü ve şekillerdeki şişe ve kavanozları,  ayran, süt, yoğurt, meyve suyu, mayalı süt, kefir vb.. ürünleri dol

[Makina Kodu ] [Tüp Dolum Makinesi Adet Kapasitesi ]
Load Cell Operatör yönetiminde

Terazili dolum makinne sorunlarına uzaktan bağlantı ile çözüm buluyoruz.

Otomasyon partneri, yerli üretici GMT’nin PLC, HMI, servo motor ve sürücü, hız kontrol cihazı ve güç kaynaklarına güveniyor. ürettiğimiz makinalarımızı  Endüstri 4.0’a uygun olarak, uzaktan izlenebilir ve kontrol edilebilir olması bizim için önemli bir özellik. GMT’nin internet üzerinden PLC’ye bağlanma ve PLC’yi kontrol edebilme özelliği, bizim de kaliteli üretim adına daha sistemli bir alt yapı oluşturmamıza olanak sunuyor. Makinalarımızdaki herhangi bir soruna anında müdahale ederek devamlı çalışmalarını sağlar hale getirdik”

Fiyat Teklifi Al

Uzman Müşteri Temsilcilerimiz En Kısa Zamanda Size Geri Dönüş Yapacaklardır.

Size Özel Makina Yapıyoruz.

Fiyat Teklifi için, lütfen makinanızın kapasitesi , hangi ürünün dolum yapılacağı gibi önemli bilgileri bize iletmeniz daha sağlıklı bir fiyatın çıkarılmasını sağlayacaktır. Aşağıdaki Bilgileri Doldurup Fiyat Teklifi Al Butonuna Basınız.