+90(212) 565 32 33 | [email protected] | İkitelli O.S.B İş Modern Ticaret Merkezi E-Blok N:20

Manuel Rulo Yapıştırma Kesme Makinaları

Hazır kap rulo yapıştırma kesme makinası

Hazır kap rulo yapıştırma kesme makinası Videosunu izleyenlerin %90 Yaralı Buluyor.
0%

Hazır kap rulo yapıştırma kesme makinası

Hazır kap rulo yapıştırma kesme makinası nasıl çalışır.?

Hazır kap rulo yapıştırma kesme makinası, manuel bir makinadır. Makinamızı çalıştırırken bir kişiye ihtiyacınız var. elinizde hazır olan kabınızı Hazır kap rulo yapıştırma kesme makinasının üzerinde bulunan tablaya monte edilmiş kalıplara hazır kabınızı koyarsınız ve tablayı yapıştırma ve kesme işlemini yapmak için ileri sürülür.

Rulo olarak gelen folyolar makinenin makarasına takılır, makaranın diğer tarafından kullanılmış folyo sarılır, hazneye yerleştirilen kaplar makinenin içine girer, start düğmesine basılır, folyo yapıştırılırken aynı zamanda kesme işlemi de yapılır, yapıştırılan kaplar tekrar hazneden elle alınır.

1993 yılında kurulan DİZAYN MAKİNA, kurulduğu günden bugüne, müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesini ön planda tutarak sürekli büyüme hedefleri doğrultusunda dolum ve paketleme makinaları ile gıda sektöründe müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Firmamız giderek büyüyen yapısının ve iş hacminin gereği olarak kurumsallaşma sürecine adım atmış, firma içerisinde iş bölümü ve AR-GE çalışmaları ile ihtisaslaşmayı sağlayarak, teknolojik gelişmeleri izleyerek ve uygulayarak Avrupa kalitesini Türkiye’de üreten firma konumuna gelmiştir. Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek etkin, güvenilir, uluslararası standartlarda gıda sektörüne hizmet eden dolum ve paketleme makina sanayii kuruluşu olmaktır. Hedefimiz, Müşteri ve çözüm odaklı çalışmak, müşterilerimize söz verilen zamanda eksiksiz hizmer ve ürün sunmak, kaliteyi her geçen gün arttırmaya yönelik çalışanlarımızın bireysel gelişimlerini sağlamaktır. “Müşteri var olma sebebimizdir” anlayışını bir an bile unutmadan,

Teknik Özellikler

Model

Hazır kap rulo yapıştırma kesme makinası

Kapasite
Operatör Kontrolünde
Doldurulabilecek kaplar

-

Gramajı
-
Nozul Adeti
-
Pnömatik Basınç Gereksinimi
6
Kullanılan Malzemeler

304 - 316 Kalite gıdaya uygun Paslanmaz kullanılır.

Opsiyonel Teknik Özellikler

Opsiyonel özellikler isteğinize göre eklenebilir.

Hazır kap rulo yapıştırma kesme makinası aşağıdaki kapasitelerden size uygun olanı seçebilirsiniz.

Hazır kap rulo yapıştırma kesme makinası, kapasitesi çalışan elemanımızın hızı ne kadar iyi olursa Hazır kap rulo yapıştırma kesme makinası okadar fazla ürün çıkarır.

[Makina Kodu ] [Tüp Dolum Makinesi Adet Kapasitesi ]
Yapıştırma - Kesme Operatör Kullanır

Fiyat Teklifi Al

Uzman Müşteri Temsilcilerimiz En Kısa Zamanda Size Geri Dönüş Yapacaklardır.

Size Özel Makina Yapıyoruz.

Fiyat Teklifi için, lütfen makinanızın kapasitesi , hangi ürünün dolum yapılacağı gibi önemli bilgileri bize iletmeniz daha sağlıklı bir fiyatın çıkarılmasını sağlayacaktır. Aşağıdaki Bilgileri Doldurup Fiyat Teklifi Al Butonuna Basınız.