+90(212) 565 32 33 | info@dizaynmakina.com | İkitelli O.S.B İş Modern Ticaret Merkezi E-Blok N:20

Şampuan Dolum Kapama Makinası

Yüksek Kapasiteli Makinelerin Yeri

Şişe ve kavanoz Dolum kapatma, Çalkalama, Rulo Kesme Yapıştırma, Kapatma, Body Sleeve ve Sticker Etiketleme Makinası, Şampuan Dolum Kapama Makinası, Dezenfektan Dolum Kapama Makinası, Duş Jeli Dolum Kapama Makinesi

Şişe ve kavanoz Dolum, Kapama ve etiketleme makinası, Saç Kremi Dolum Kapatma Makinesi, Şampuan Dolum Kapama Makinası

Saç Kremi Dolum Kapatma Makinesi, Deterjan Dolum Kapatma Makinesi, Dezenfektan Dolum Kapama Makinası

Şişe Dolum Kapama ve etiketleme makineleri, Şampuan Dolum Kapama Makinası, Duş Jeli Dolum Kapama Makinesi, Deterjan Dolum Kapatma Makinesi, saç kremi dolum kapatma makinesi

Saç Kremi Dolum Kapatma Makinesi, Dezenfektan Dolum Kapama Makinası, Duş Jeli Dolum Kapama Makinesi

Şişe ve kavanoz Dolum Kapama ve etiketleme makinası, Saç Kremi Dolum Kapatma Makinesi, Deterjan Dolum Kapatma Makinesi

Şampuan Dolum Kapama Makinası, Deterjan Dolum Kapatma Makinesi, Duş Jeli Dolum Kapama Makinesi, Dezenfektan Dolum Kapama Makinası

Fiyat Teklifi Al

Uzman Müşteri Temsilcilerimiz En Kısa Zamanda Size Geri Dönüş Yapacaklardır.

Size Özel Makina Yapıyoruz.

Fiyat Teklifi için, lütfen makinanızın kapasitesi , hangi ürünün dolum yapılacağı gibi önemli bilgileri bize iletmeniz daha sağlıklı bir fiyatın çıkarılmasını sağlayacaktır. Aşağıdaki Bilgileri Doldurup Fiyat Teklifi Al Butonuna Basınız.

Teknik Özellikler

Model

Şişe, Tüp, Kaplara Dolum ve Kapama Makineleri

Kapasite

6000 Adet/h (Pcs/H)

Doldurulabilecek Ürünler

Şampuan, duş jeli, saç kremi, deterjan, dezenfektan, el kremi, el sabunu, vb. kozmetik ürünler

Dolum Gramajı

İstenilen Gramaja göre ayarlanabilir.

Dolum Nozul Adeti

10 Adet

Pnömatik Basınç Gereksinimi

8 bar

Kullanılan Malzemeler

304 - 316 Kalite gıdaya uygun Paslanmaz kullanılır.

Opsiyonel Teknik Özellikler

Opsiyonel özellikler isteğinize göre eklenebilir.

UV lamba, HEPA filtre, Plastik kapak kapatma, Farklı kase şekillerinde dolum, tek makinada farklı ölçülerde dolum aparatları, 2.dolum istasyonu, rulo kesme yapıştırma, hazır kesilmiş folyo yapıştırma, katı veya sıvı nozzel seçeneği, hunide ısıtıcı ve karıştırıcı, çıkış konveyörüne toplama tepsisi, dolum ünitesine transfer pompası, azot gazı.

şampuan dolum kapama makinası

Şişelere, Tüplere, kaplara dolum ve kapatma makineleri

[ Doldurulabilir Ürünler ] [ Özellikler Bütün Ürünler için Geçerlidir ]
Meyve Suyu Plastik veya Cam şişeye
Ayran Paketleme-Kapatma-Çakma-Etiketleme
Yoğurt Paketleme-Etiketleme
Süt Kapak Kapama Makinası
Bal Kavanoz ve Şişe
Ketçap Plastik şişeye dolum yapar
Mayonez kavanoz veya şişeye dolum kapatma ve etiketleme yapar
Çikolata dolum - kapama ve etiketleme makinesi
Sos Çeşitleri şişe kavanoz kapama
Salça şişe dolum kapama, kavanoz dolum kapama makinası
Kefir şişe dolum kapatma, kavanoz kapatma makinası
Zeytinyağı şişe dolum kapatma, kavanoz kapatma makinası
Gül Suyu şişe dolum kapatma, kavanoz kapatma makinası
Kozmatik Ürünler şişe kavanoz kapama,kavanoz kapatma makinası
Reçel şişe kavanoz kapama,kavanoz dolum kapatma makinası
Boza şişe dolum kapatma paketleme, kavanoz kapatma makinası
Tahin - Pekmez şişe dolum kapama etiketleme makinası, kavanoz kapatma makinası

Şampuan Dolum Kapama Makinası

Farklı kıvamlardaki ürünler için Şişelere, Tüplere Şampuan dolum kapama makinası ve etiketleme makinesi üretimi Dizayn Makina tarafından yapılmaktadır. Makinelerin tasarımlara tamamen Dizayn Makinanın tecrübeli ekibi tarafından yapılmaktadır.

Şampuan dolum kapama makinası programlaması tarafımızca yapılmaktadır. Makinelere uzaktan bağlantı kurarak, makinelerde oluşabilecek arızaların tespiti ve müdahalesi mümkündür. Dizayn Makina olarak Makinelere ücretsiz kurulum hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca kurulum sonrası dünyanın her yerine servis hizmetlerimiz vardır.

İstenilen kapasitelerde, istenilen gramajlarda, istenilen tüplere, şişelere ve kaplara Şampuan dolum kapama makinası üretimi yapılmaktadır. Makine tasarımlara özel üretimin yapılacağı alana göre yapılabilmektedir.

Şampuan dolum kapama makinası ve etiketleme makinesi hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için İletişim sayfamızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Saç Kremi Dolum Kapatma Makinesi

Dizayn Makina tarafından özel tasarlanan saç kremi dolum kapatma makinesi tüp, şişe, vb. kaplara dolum yapılabilme imkanı sağlamaktadır. Makineler Dizayn Makina tasarım ekibi tarafından yapılmaktadır. Tasarlanan hatta etiketleme makineleri Dizayn Makina tarafından üretilebilmektedir.

Programlamaları tamamen bünyemizde yapılan saç kremi dolum kapatma makinesi ve etiketleme makineleri için istenildiği taktirde uzaktan internet yoluyla bağlantı kurarak, makine üzerindeki arıza tespiti ve müdahalesi mümkündür. Makinelerimizin programlamaları da tekrardan internet üzerinden yapılabilmektedir.

Farklı ölçülerde tüp, şişe ve kaplar için üretilebilen saç kremi dolum kapatma makinesi ve etiketleme makinaları, arzu edilen saatlik kapasitelerde ve gramajlarda üretilebilmektedir.

Duş Jeli Dolum Kapama Makinesi

Dizayn Makina talep edilen gramaj ve saatlik kapasitelerde Duş Jeli Dolum Kapama Makinesi ve devamında etiketleme makinası üretimi gerçekleştirmektedir. Farklı tüp ve şişelere göre tasarlanabilen makineler, üretim yapılacak alana göre ölçülendirilebilmektedir.

Duş Jeli Dolum Kapama Makinesi için yapılan yazılım Dizayn Makina bünyesinde gerçekleşmektedir. Makinelere internetle uzaktan erişim yaparak arıza tespiti ve müdahale gerçekleştirilebilmektedir.

Üretilen Duş Jeli Dolum Kapama Makinesi ve etiketleme makineleri için ücretsiz kurulum ve kurulum sonrasında servis ve yedek parça hizmetleri de Dizayn Makina tarafından verilmektedir. Dünyanın 116 ülkesine servis ve kurulum hizmetleri vermekteyiz.

Duş Jeli Dolum Kapama Makinesi ve etiketleme makineleri hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için İletişim sayfamızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Deterjan Dolum Kapatma Makinesi

Deterjan Dolum Kapatma Makinesi ve devamında etiketleme makinaları üretimi ve tasarımı Dizayn Makina tarafından yapılmaktadır. Farklı yoğunluktaki ürünlere uygun dolum sistemleri tasarlanabilmektedir. Tasarlana dolum sistemleriyle farklı gramajlarda ürünler doldurabilmek mümkündür.

Üretimi yapılan Deterjan Dolum Kapatma Makinesi ve etiketleme makinaları için ücretsiz personel eğitimi, ücretsiz kurulum hizmetlerimiz vardır. Ayrıca yedek parça hizmetimiz ve servis hizmetlerimizde 1993 yılından gelen tecrübemizle vermekteyiz.

Farklı şişe, tüp ve kap çeşitlerine, farklı ölçü ve tasarımlar için Deterjan Dolum Kapatma Makinesi ve etiketleme makinaları üretmekteyiz. Ayrıca üretilen makinelerimiz üretim alanına göre tasarlanabilmektedir. 

Deterjan Dolum Kapatma Makinesi ve etiketleme makinaları hakkında daha detaylı bilgi ve teklif alabilmek için lütfen bizlerle irtibata geçiniz.

Dezenfektan Dolum Kapama Makinası

Şişe ve benzeri paketleme şekillerine göre tasarımları yapılan Dezenfektan Dolum Kapama Makinası hattı içerisinde etiketleme makineleri de üretilebilmektedir. Üretilen makinelerimiz Dizayn Makinanın 1993 yılından gelen tecrübesiyle üretilmektedir.

Dezenfektan Dolum Kapama Makinası yazılım programlamalarımız teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Makinelerimizin yazılımlarına müdahale tamamen tarafımızca yapılmakta, uzaktan internet vasıtasıyla makineleri programlayıp, arıza tespitinde bulunabilmekteyiz. 

Dezenfektan Dolum Kapama Makinası makinelerinde doldurulacak ürünün kimyasal bileşenine uygun dolum sistemi belirlemektedir. Dezenfektan ve benzeri ürünler için doğru dolum sistemi belirlemek çok önemlidir.

Şişe ve kaplara dolum yapılan Dezenfektan Dolum Kapama Makinası üretimi, tasarımı Dizayn makina tarafından yapılmaktadır, daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.