+90(212) 565 32 33 | info@dizaynmakina.com | İkitelli O.S.B İş Modern Ticaret Merkezi E-Blok N:20

Şişe Dolum Kapama- Kavanoz Dolum Kapatma Etiketleme Makinaları

Yüksek Kapasiteli Makinelerin Yeri

Şişe ve kavanoz Dolum kapatma, Çalkalama, Rulo Kesme Yapıştırma, Kapatma, Body Sleeve ve Sticker Etiketleme Makinası
Şişe ve kavanoz Dolum, Kapama ve etiketleme makinası
Şişe Dolum Kapama ve etiketleme makineleri
Kavanoz Dolum Kapama ve etiketleme makineleri
Şişe ve kavanoz Dolum Kapama ve etiketleme makinası

Şişe dolum kapama ve etiketleme Makineleri

Şişe dolum kapatma ve etiketleme makineleri istenilen şişe ve ürüne göre belirlenen bir hattır. Bu hatta şişe dolum kapatma haricinde çalkalama, hava üfleme, uv lamba, kapak koyma, sticker etiketleme, body sleeve giydirme v.s. gibi farklı makinelerden oluşan sistemlerde mevcuttur. Şişe dolum kapama makineleri; cam veya plastik şişe dolum kapatma ve etiketleme yapabilen makinelerdir. Şişe dolum kapama sisteminde farklı viskozitedeki ürünler dolum yapılabilir. Daha sıvı kıvamdaki ürünler için kendinden akışkanlı şişe dolum kapatma sistemi, yoğun kıvamdaki ürünler için pistonlu veya servo motorlu dolum sistemleri şişeler için kullanılır. Dolum yapılan şişelere istenilen gramajlarda dolumlar yapılabilmektedir. Ayrıca istenildiği taktirde şişe dolumu ısıtıcılı yani çift çidarlı ve karıştırıcılı sistemde dolumda yapılabilmektedir. Dolum yapılacak ürüne uygun malzemelerle şişe dolum kapama sistemleri yapılmaktadır. Şişe dolum kapatma ve sticker etiketleme makineleri, kapama sisteminde de şişelere uygun farklı kapama sistemlerinde kapama yapmak mümkündür. İster vidalı kapak kapama, ister çakma kapak kapama veya farklı bir sistemde şişe kapak kapama makinesi üretimi mevcuttur. Şişe dolum kapama makinesinin programlaması tamamen profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Şişe dolum kapama makinesi için internet üzerinden bağlantı kurarak dünyanın her yerindeki makinelerimizin programlamasını yapabilmekte ayrıca, yaşanabilecek problemlerle ilgili bilgi edinilebilmektedir.

Dizayn Makina Tecrübesiyle Farklı Paketlere Dolum, Kapama, Etiketleme Makineleri Üretilmektedir.

Kavanoz ve Şişe dolum kapama makineleri talep edilen kapasiteye , üretim alanına uygun olarak tasarlanmaktadır. Kavanoz ve Şişe dolum kapama makineleri üretiminde son teknoloji 1993 yılından gelen Dizayn Makina tecrübesiyle birleşerek istenilen dolum, kapatma makineleri ortaya çıkmaktadır. Kavanoz ve Şişe dolum kapama makineleri dışında Dizayn Makina tecrübesiyle Hazır Kap Dolum ve Kapatma makineleri, Kahve Kapsül Dolum ve Kapatma Makinaları, Kaşık Bal Dolum ve Kapama Makineleri, Tüp Dolum ve Kapama makineleri, Manuel makineler, gibi farklı sistemde makine üretimleride mevcuttur. Şişe ve Kavanoz Dolum Kapatma ve Etiketleme Makineleri için Teknolojik, Kullanışlı, Özel Tasarım Makineler Şişe ve Kavanoz Dolum kapama ve etiketleme makinelerinde farklı çeşitlerdeki kavanoz ve şişe dolum kapatma ve sticker etiketlemesi yapılabilir, aynı zamanda bal, reçel, süt, ayran, çeşitli soslar, limonata, salça, tahin, pekmez, yoğurt, krem ürünler, toz ürünler vs. gibi farklı ürünlerin şişe dolum kapatma ve sticker etiketleme işlemleri tek makine üzerinde senkronize bir sistemle çalışmaktadır.

Profesyonel Ekip ve 1993 den Gelen Tecrübe Sayesinde, Son Teknoloji Kavanoz ve Şişe Dolum Kapama, Etiketleme Makineleri Üretilmektedir

Dizayn Makina olarak kurulduğumuz 1993 yılından beri yaptığımız işin önemini bilmekte ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Kendi tasarım ve üretimimiz olan şişe ve kavanoz dolum kapatma, etiketleme makineleri de istenilen tasarımı, profesyonel ekibimiz tarafından yaparak, şişe ve kavanoz dolum kapatma, sticker etiketleme makinaları üretim sonrasında da kurulum ve servis hizmetlerini bizzat kendi profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Dünyanın bütün noktalarına verdiğimiz servis ve kurulum hizmetleri sayesinde uzun süreli üretim yapan gıda makinelerimiz mevcuttur. Ayrıca şişe ve kavanoz dolum kapatma, etiketleme makineleri internet üzerinden bağlanarak gerekli tetkikleri yaparak müdahale etme imkanımız bulunmaktadır. Şişe ve kavanoz dolum kapatma, sticker etiketleme makineleri üretiminden itibaren kullanıcı operatör eğitimleri kendi üretim sahamızda ve makine kullanımının gerçekleşeceği alanda verilmektedir.

Üretim Alanınıza Uygun Kavanoz ve Şişe Dolum Kapama ve Etiketleme Makineleri Tasarlayıp, Tamamen Kendi Üretim Tesisimizde Üretiyoruz

Şişe ve Kavanoz Dolum Kapatma ve Etiketleme Makinası üretiminde makine sıfırdan, dolum, kapatma, ve etiketlemesi yapılması istenilen kavanoz ve şişe numunelerine göre tasarımı yapılır. Yapılan tasarımın müşteri tarafından onaylanmasından itibaren üretim süreci başlamaktadır. Şişe ve Kavanoz Dolum Kapama ve sticker Etiketleme Makinaları üretimi esnasında en kaliteli malzemelerle üretim yapılmaktadır. Şişe ve Kavanoz Dolum Kapama ve Etiketleme Makinaları üretimi tamamlandıktan sonra alınan şişe ve kavanoz numuneleriyle kavanoz ve şişe dolum kapatma, etiketleme istasyonlarının test süreçleri devam edip tamamlandıktan sonra ilk operatör eğitimi verilip sevke hazır hale getirilir. Kullanılacak alana ulaşan Şişe ve Kavanoz Dolum Kapama ve sticker Etiketleme Makinası, profesyonel ekibimizin ziyaretiyle kurulum ve test aşamaları yapılarak, Şişe ve Kavanoz Dolum Kapatma ve sticker Etiketleme Makinesi için ikinci operatör eğitimi verilir, devamında Şişe ve Kavanoz Dolum Kapama ve Etiketleme Makinası ile üretim yapılarak, kullanıcıya teslim edilir.

Teknik Özellikler

Model

Şişe dolum kapatma kavanoz dolum çalkalama ve etiketleme makinası

Kapasite

6000 Adet/h (Pcs/H)

Doldurulabilecek Ürünler

Ayran, Su, Meyve Suyu, Mayalı Süt, Krem Peynir, Çokokrem v.b.

Dolum Gramajı

İstenilen Gramaja göre ayarlanabilir.

Dolum Nozul Adeti

10 Adet

Pnömatik Basınç Gereksinimi

8 bar

Kullanılan Malzemeler

304 - 316 Kalite gıdaya uygun Paslanmaz kullanılır.

Opsiyonel Teknik Özellikler

Opsiyonel özellikler isteğinize göre eklenebilir.

UV lamba, HEPA filtre, Plastik kapak kapatma, Farklı kase şekillerinde dolum, tek makinada farklı ölçülerde dolum aparatları, 2.dolum istasyonu, rulo kesme yapıştırma, hazır kesilmiş folyo yapıştırma, katı veya sıvı nozzel seçeneği, hunide ısıtıcı ve karıştırıcı, çıkış konveyörüne toplama tepsisi, dolum ünitesine transfer pompası, azot gazı.

kavanoz dolum kapama makinası - Şişe - Kavonoz Dolum Makinesiyle Neler Doldurabilirim

[ Doldurulabilir Ürünler ] [ Özellikler Bütün Ürünler için Geçerlidir ]
Meyve Suyu Plastik veya Cam şişeye
Ayran Paketleme-Kapatma-Çakma-Etiketleme
Yoğurt Paketleme-Etiketleme
Süt Kapak Kapama Makinası
Bal Kavanoz ve Şişe
Ketçap Plastik şişeye dolum yapar
Mayonez kavanoz veya şişeye dolum kapatma ve etiketleme yapar
Çikolata dolum - kapama ve etiketleme makinesi
Sos Çeşitleri şişe kavanoz kapama
Salça şişe dolum kapama, kavanoz dolum kapama makinası
Kefir şişe dolum kapatma, kavanoz kapatma makinası
Zeytinyağı şişe dolum kapatma, kavanoz kapatma makinası
Gül Suyu şişe dolum kapatma, kavanoz kapatma makinası
Kozmatik Ürünler şişe kavanoz kapama,kavanoz kapatma makinası
Reçel şişe kavanoz kapama,kavanoz dolum kapatma makinası
Boza şişe dolum kapatma paketleme, kavanoz kapatma makinası
Tahin - Pekmez şişe dolum kapama etiketleme makinası, kavanoz kapatma makinası

Kavanoz Dolum Kapatma ve Etiketleme Makineleri

Kavanoz dolum kapama ve sticker etiketleme makinaları; içerisinde yiyecek, içecek gibi hazır gıdaların, kimyasal ve deterjanların ve krem türevi ile kremsi yapıdaki gıdaların bulunduğu krem tüp, şişe kapakları, teneke, kavanoz, tabak ve benzeri yapıdaki kavanoz dolum kapama sağlayan makine çeşitleridir. Kavanoz dolum kapama ve etiketleme makinaları içerisinde farklı işlemlerde kullanılmak üzere farklı şişe dolum kapatma istasyonları bulunmaktadır. Bu kategori altında sizler için sunduğumuz endüstriyel kavanoz dolum kapatma ve etiketleme makinaları arasında dolum istasyonları, kavanoz çalkalama ve hava üfleme, kavanoz kapak kapatma, kavanoz sticker etiketleme ve body sleeve giydirme gibi farklı istasyonlar bulunmaktadır. Kavanoz dolum kapatma makinaları ile yapılan kapama işlemleri sayesinde ürünlerin bozulmasının önüne geçilir ve raf ömürlerinin daha uzun olmaları sağlanır.  Kavanoz dolum ve kapak kapama makinalarının en önemli avantajlarından bir tanesi, farklı türdeki kapak çeşitleri ile uyumlu çalışabilmesidir. Nitekim Kavonoz kapatma makina çeşitleri ile farklı türdeki  ve ölçüdeki kapakların, farklı ağız ölçülerindeki kavanoz dolum kapama ve sticker etiketleme makinaları kolaylıkla yapılabilmektedir. Her biri farklı işleve sahip olan dolum, kapatma ve etiketleme makinaları modelleri ile kapatma işlemleri çok kısa sürelerde ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Ayrıca kapatma makinaları ile kapatılan ürünler kesinlikle hava almaz ve sızdırma yapmaz. Kapatma makinaları kendi aralarında tam otomatik kapatma makinası ve yarı otomatik (manuel) kapatma makinası olarak 2 farklı ana kategoride üretilmektedir.  Gıda, kimya, kozmetik, deterjan ve benzeri birçok farklı iş sektöründe kullanılan dolum, kapatma ve sticker etiketleme makinalarında bir diğer önemli husus ise hijyenik üretim ortama olanak vermesidir. Bu açıdan da Kavanoz dolum ve kapak kapama makinaları avantajlıdır.  Nitekim Dizayn Makina bünyesinde üretilen dolum ve kapak kapama makinalarının tamamında, ürün ile temas eden noktalar gıdaya uygun paslanmaz materyallerden üretilmektedirler.  Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin tamamına hitap edecek çeşitlilikteki dolum ve kapak kapama makinalarımız ile çalışma hızınızı ve verimliliğinizi maksimize edebilirsiniz.  Orta ve büyük ölçekli işletmelerin tamamına hitap edecek çeşitlilikteki dolum ve kapak kapama makinalarımız ile çalışma hızınızı ve verimliliğinizi maksimize edebilirsiniz.  Orta ve büyük ölçekli işletmelerin tamamına hitap edecek çeşitlilikteki dolum ve kapak kapama makinalarımız ile çalışma hızınızı ve verimliliğinizi maksimize edebilirsiniz. Kavanoz Dolum kapama makinesi farklı etiketleme sistemleri de eklenebilmektedir. Dolum ve kapama yapılan kavanozlar tek veya çift taraflı olarak sticker etiketleme, aynı zamanda kavanoz üst tarafı etiketlemesi de yapılabilmektedir.  Dolum, kapatma ve sticker etiketleme yapılan kavanoz, otomatik emniyet bantı koyma ve yapıştırma, kavanoz body sleeve giydirme ve buhar tüneli gibi opsiyonel seçeneklerde bulunmaktadır. Kavanoz dolum kapatma ve etiketleme makinelerinde istenilen kapasite ve sistemde farklı çeşitte kullanışlı çözümler sunulmaktadır.

Fiyat Teklifi Al

Uzman Müşteri Temsilcilerimiz En Kısa Zamanda Size Geri Dönüş Yapacaklardır.

Size Özel Makina Yapıyoruz.

Fiyat Teklifi için, lütfen makinanızın kapasitesi , hangi ürünün dolum yapılacağı gibi önemli bilgileri bize iletmeniz daha sağlıklı bir fiyatın çıkarılmasını sağlayacaktır. Aşağıdaki Bilgileri Doldurup Fiyat Teklifi Al Butonuna Basınız.