STICKER ETİKETLEME MAKİNESİ

       Makinemiz hijyen standartlarına uygun olarak, arzu edilen hazır kap ölçülerine göre, fonksiyonel, kullanışlı tasarımlarıyla 1993 yılından gelen tecrübemizle, Avrupa standartlarındaki tesislerimizde üretilir. tek, çift taraf, yan,alt ve üst tarafa etiketleme tasarımları yapılabilir. Makinemizin tasarımları tamamen Dizayn Makina bünyesinde yapılmaktadır. Arzu edildiği takdirde müşterilerimizin üretim tesislerine uygun bir şekilde istenildiği ölçülerde tasarlanabilir.

      Mekanik bir sorun yaşanmasındaysa dünyanın her bölgesine profesyonel teknik ekibimizle teknik hizmet ve kurulum hizmetimiz mevcuttur.

      Makine ile birlikte temel yedek parçalar ücretsiz olarak gönderilir, Ayrıca makinede kullanılan tüm parçaların detaylarını anlatan reçeteleri, kullanma kılavuzunda bulunmaktadır. Farklı ölçülere göre tasarlanabilir. Makinalarımızın tamamında CE ve ISO belgeleri vardır.

Sticker etiketleme makineleriyle birlikte farklı ölçü ve şekillerdeki şişe ve kavanozları, tek ve çift taraflı etiketlemesini yapmak mümkündür. Ayrıca ürünlerin üst taraflarına da etiketleme yapılabilir.