TÜP DOLUM MAKİNALARI

      Avrupa standartlarındaki üretim tesislerimizde, talep edilen tüp ölçülerine göre, istenilen ürünün, istenilen kapasitede dolum ve kapaması yapılır. Tüp dolum makinelerinin tasarımları tamamen Dizayn makine bünyesinde 27 yıllık tecrübesiyle yapılmaktadır.

       Makinelerimizin kontrolü son teknoloji PLC ekranlar yapılmaktadır. Tüp dolum makinelerinin bütün yazılım ve programlamaları Dizayn Makinenin profesyonel ekibi tarafından yapılmaktadır. İstenildiği takdirde makinelerimize uzaktan internet yoluyla bağlanabilmek mümkündür. Kurulumlarımız teknik ekibimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Mekanik bir arızaya karşı, yedek parça desteğimiz veya servis hizmetimiz mevcuttur. İstenildiği takdirde müşterinin teknik ekibine makine hakkında ücretsiz eğitim verilmektedir.

       Tüp dolum makinemiz uluslararası standartlara uygun bir şekilde paketlenir, temel yedek parçaları da makineyle birlikte ücretsiz olarak gönderilir. Makinedeki kullanılmış olan bütün parçaların reçetelerini kullanma kılavuzuyla birlikte gönderilir. Makinemizin CE ve ISO belgeleri mevcuttur.