+90(212) 565 32 33 | [email protected] | İkitelli O.S.B İş Modern Ticaret Merkezi E-Blok N:20

Zeytinyağı dolum kapama makinası

Yüksek Kapasiteli Makinelerin Yeri

zeytinyağı şişeleme makinası, Şişe kapak kapatma

Şişeye dolum kapatma makinesi

Zeytinyağı Dolum Kapama Makinası

Şişe kapak Kapatma, şişeleme makinası

zeytinyağı-dolum-makinası1

paketleme makineleri, dolum kapama makinası

zeytinyağı-dolum-makinası2

Şişeye dolum kapatma makinesi

zeytinyağı-dolum-makinası3

Sıvı yağ paketleme Hatları, şişeleme makinası, kapak kapatma

Teknik Özellikler

Model

Şişe dolum kapatma kavanoz dolum çalkalama ve etiketleme makinası

Kapasite

6000 Adet/h (Pcs/H)

Doldurulabilecek Ürünler

Zeytinyağı, yağ çeşitleri, sıvı ürünler vs.

Dolum Gramajı

İstenilen Gramaja göre ayarlanabilir.

Dolum Nozul Adeti

10 Adet

Pnömatik Basınç Gereksinimi

8 bar

Kullanılan Malzemeler

304 - 316 Kalite gıdaya uygun Paslanmaz kullanılır.

zeytinyağı-dolum-ve-kapama-makinası

Paketleme makineleri

[ Doldurulabilir Ürünler ] [ Özellikler Bütün Ürünler için Geçerlidir ]
Zeytinyağı şişe dolum kapatma, kavanoz kapatma makinası
Süt Şişe,Kapak Kapama Makinası
Sos Çeşitleri şişe kavanoz kapama

Zeytinyağı Dolum Kapama Makinası Genel Özellikleri

Zeytinyağı dolum kapama makinası istenilen faklı özelliklere göre faklı kapasite ve opsiyonel özelliklerde üretilmektedir. Farklı kaplara veya şişeye sıvıyağ dolum kapatma makinesi için istenilen ölçü ve büyüklüklerde tasarımlar profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Zeytinyağ paketleme hattında farklı makineler bulunmaktadır. Şişe temizleme, dolum, kapak koyma ve kapatma, etiketleme, body sleeve giydirme, kapşon yapıştırma gibi.

Zeytinyağ Paketleme Hatları için Neden Dizayn Makina?

Zeytinyağı Dolum Kapama Makinası tasarlamak ve üretmek tecrübe gerektiren bir sistemdir. Dizayn Makina olarak sıvı yağ paketleme ve diğer dolum paketleme hatlarında 1993 yılından gelen tecrübemizler dünyanın 116 ülkesine yağ şişeleme makinası üretimi gerçekleştirmekteyiz.

Şişeye dolum kapatma makinesi için farklı viskozite oranındaki yağlara uygun dolum sistemi belirleyerek, istenilen gramaj aralığında dolumlar yapmaktayız. 

Sıvıyağ Dolum Kapama Makinası için dolum gramajları ayarlanabilir olmaktadır. Farklı şişe ölçüleri de aynı makine üzerinde dolum yapılması mümkündür.

Zeytinyağ Kapak Kapatma istasyonu içinse istenildiği taktirde dönüşümlü sistem yaparak farklı şişe kapakaları aynı makine üzerinde kapatılarak, tek makine ile farklı şişeler için kapama sistemi kullanılabilir.

Zeytinyağı Dolum Kapama Makinası için Kullanılan Sistemler

Şişeye yağ dolum kapatma makinesi için şişe temizleme ve dezenfektasyonu, dolum sistemi, kapak koyma ve kapama, etiketleme, body sleeve giydirme gibi farklı sistemler bulunmaktadır.

İstenilen saatlik kapasiteye ve dolum gramajına göre en uygun zeytinyağı şişeleme makinası tasarımı ve üretimi Dizayn Makina tarafından 1993 yılından gelen tecrübeyle yapılmaktadır. Yağ çeşidine en uygun dolum sistemleri  Dizayn makina tarafından belirlenmektedir.

Sıvı yağ Kapak kapatma sistemleri de arzu edilen şişenin kapak sistemine uygun, istenilen kapasite adetine göre tasarlanmaktadır. 

Zeytinyağ paketleme hatları içinde etiketleme ve body sleeve giyfdirme hatlarıda bulunmaktadır. İstenilen etiket ölçülerine göre farklı çeşitlerde etiketleme sistemlerinde tasarlamalar. Tasarlanan etiketleme istasyonları tek taraflı ve çift taraflı olarak yapılabilmektedir.

Body sleeve giydirme istasyonları zeytinyağ paketleme hatları için şişenin ölçülerine göre özel olarak üretilmektedir. İstenilen yüksekliklerde ayarlanabilen etiketler devamında Dİzayn Makina tarafında üretilen buhar tüneline girerek şişeye başarıl bir şekilde yapışmaktadır.

Dizayn Makina olarak 1993 yılında gelen tecrübemizle Zeytinyağı Dolum Kapama Makinası tasarımı ve üretimi profesyonel ekimizle birlikte kendi üretim tesisimizde Türkiyede üretmekteyiz.

Şişeye sıvı yağı dolum kapatma makinesi sistemleri hakkında detaylı bilgi almak ve teklif almak için İletişim sayfamızda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Zeytinyağı Şişeleme Makinası Özellikleri

Şişeye zeytinyağı dolum kapatma makinesi için farklı opsiyonel özelliklerin yanısıra Dizayn Makina kalitesiyle yapılan standart bazı özelliklerde bulunmaktadır. Bu standart özellikler Dizayn Makina kalitesiyle sunulmaktadır.

Sıvı yağ paketleme sitemlerinde makinenin tamamı 304 ve 316 paslanmaz, gıdaya uygun malzemelerden üretilmektedir. Makinelerimizin tamamında CE sertifikası bulunmaktadır. Üretim tesisimiz ISO standartlarına uygun kalitede, dünyaya üretim yapmaktadır. Dizayn Makina olarak zeytinyağı dışında birçok gıda, kozmetik vb. ürünleri farklı paketlere dolum, kapama ve etiketlemelerini yapmaktayız.

Zeytinyağı şişeleme makinası hattında makinenin yazılım programlaması Dizayn Makinanın profesyonel ekibi tarafından yapılmaktadır. Makinelerimize uzaktan internet yoluyla bağlanarak gerekli değişiklikleri yapabilir, oluşabilecek arızalara müdahale edebiliriz. 

Kapak Kapatma istasyonu metal yada plastik kapaklara uygun farklı kapatma çeşitlerinde opsiyonel tasarımlar yapılmaktadır. Sıvı yağ Kapak Kapatma istasyonları diğer istasyonlara uygun kapasitelerde tasarlanmaktadır. 

Zeytinyağı dolum kapama makinası üretiminde kullanılan elektronik ve diğer malzemeler alanlarında dünyada kendilerini kanıtlamış markalardır. Profesyonel tasarım ekibimiz sayesinde tasarımları yapılan makinelerin üretimlerinin tamamı Dizayn Makina tarafından yapılmaktadır.

Şişeye zeytinyağı dolum kapatma makinesi teklifi alabilmek, soru ve görüşlerinizi bildirmek için iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim kısmındaki adresimizden firmamızı ziyaret edebilir, üretim hattımız hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Dolum Kapama Makinası Hatlarında Kullanılan İstasyonlar

Zeytinyağ paketleme hatları farklı istasyonların birbirine entegre olarak, senkronize bir şekilde çalışması sonucu oluşan sistemdir. Dizayn Makine istenilen kapasitelerde istenilen ölçülerde tasarlanan makinelerin üzerlerinde arzu edilen özelliklere göre istasyonlar bulunmaktadır.

Şişeye dolum kapatma makinesi için kullanılan ilk sistemler dolum öncesi sterilizasyon sistemleridir. Şişelere hava üfleme, UV lamba, ısı tüneliyle sterilizasyon vb. gibi farklı istasyonlar sayesinde dolum öncesinde dolum yapılacak şişeler temizlenirler.

Sterilizasyonu yapılmış şişeler daha sonra dolum istasyonlarına geçerler, dolum istasyonunda sıvı ürünlere uygun dolum sistemleriyle, arzu edilen gramaj aralıklarında, istenilen saatlik kapasiteye göre ayarlanan dolum sistemleri farklı çalışma şekillerine uygun olarak tasarlanabilmektedir. 

Zeytinyağ Kapak Kapatma istasyonlarında kullanılacak kapaklara uygun olan farklı kapama sistemleri kullanılmaktadır. Bu sistemler aynı zamanda diğer istasyonların çalışma kapasitelerine uygun  senkronize olarak çalışmaktadırlar. Kapaklar otomatik veya manuel olarak şişelerin üzerlerine bırakılırlar, ardından bırakılan kapaklar otomatik olarak kapatılıp şişeler istasyon üzerinden bir sonraki istasyon için devam ederler. 

Zeytinyağ paketleme hattında kapatmadan sonra etiketleme ve body sleeve istasyonları kullanılmaktadır. Şişe şekline göre tek ve çift taraflı sticker etiketlenen şişeler istenildiği taktirde body sleeve giydirme ve devamında da buhar tünelinden geçerekte etiketleme işlemine tabi olabilmektedir. 

Zeytinyağı şişeleme makinası için etiketleme istasyonlarının yanı sıra emniyet bantı giydirme ve yapıştırma istasyonuda kullanılmaktadır. İster otomatik ister manuel elle konulan emniyet bantları buhar veya elektrikli tünellerden geçerek yapışıp, son kullanıcıya güvenle ulaştırılmaktadır.

Farklı ürün dolumlarını da tekbir makineyle gerçekleştirebilirsiniz. makinelerimizde bulunan CIP temizleme sistemi sayesinde, makinelerinizi otomatik olarak temizleyebilir, farklı bir ürüne geçerek birçok ürünü tekbir makinede doldurabilirsiniz. Dolduracağınız farklı ürünler için farklı şişe ve kavanozlar kullanmak istenirse dönüşüm aparatları yapılarak farklı şişelere dolumlar yapılıp, farklı gramaj ayarları da yapılarak gramaj değişiklikleri de gerçekleştirebilirsiniz.

Dizayn Makina olarak Zeytinyağı şişeleme makinası için farklı opsiyonel çözümlerimizde bulunmaktadır. Yerli üretim olan makinelerimizin CE kalite standartlarına uygun kalitemizin verdiği güvencesiyle de dünyanın 116 ülkesine ihracatımız bulunmaktadır. Makinelerimiz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizlerle iletişime geçiniz